Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irreálisak ezek az elvárások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irreálisak ezek az elvárások, ha én is jóképű és tanult férfi vagyok?

Figyelt kérdés

A barátaim szerint igen, de én nem igazán érzem ezt. Én is adok magamra, jó munkám van, tanult vagyok stb.

Belsőleg legyen az életem nője: intelligens, olvasott és a világ dolgairól tájékozott. Hűséges és jó ha feltalálja magát a háztartásban, valamit kedves, barátságos és állatbarát.

Külsőleg: nagyon tetszik a hosszú haj, ami minimum derékig vagy fenékig ér. Arcra a babás vonások tetszenek, nagy orr vagy vékony és nem szép ajkak nem... És nekem fontos a nagy mell. A nőies öltözködés és az olyan nőcis dolgok, mint a szép smink, műszempilla, jó illatú parfüm stb. A szolis bőr nem tetszik, inkább a szép tejkrém színű bőr, ami fiatalos és nem ráncos. Az nem baj, ha nem vékony, tetszenek a kicsit kerekded formák


2020. febr. 5. 17:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hibádzik
2020. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, majd adod még lejjebb is...
2020. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pont ilyen kolleganőm, évek óta szingli.... senki nem elég jó neki. Mondjuk ha én ffi lennek menekülnek előle, annyira irritalo a stilusa, hiába szép.
2020. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találsz ilyen nőt, akkor irreális, igen.
2020. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
műszempilla, brrrr
2020. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Volt osztálytársamra pont ráillik az elképzelésed. De ő most az USA - ban él és tudomasom szerint felnőtt filmekben szerepel.
2020. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a típus akkor is felsőkategória, ha vannak plusz kilók.
2020. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A jokepu baba latni akar egy DNS tesztet, hany szazalekban mibol vagy, nagyon nem mindegy neki.

Allkapcsaid karakteresek?

Megfelelo a tavolsag a szemzugaid kozott?

A felso es alsoajkaid aranyban allnak?

Milyen a homlokereszed?

A testre es tobbire hosszu lenne kiterni. Figyelj, te csak hiszed, hogy jokepu vagy.

2020. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Élő példa vagy arra cimbora, hogy a lexikális tudás nem egyenlő az intelligenciával. :D
2020. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!