Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen preferenciákkal szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen preferenciákkal szerintetek nehéz lesz a továbbiakban párt találni?

Figyelt kérdés

Olyan kérdéseket (kérdésnek álcázott kesergéseket vagy gyűlölködéseket) találok itt néha, amikben korom béli férfiak írják le "szerény" igényeiket, elvárásaikat, hogy már felvetült bennem a kérdés, hogy mennyire reálisak az én igényeim?


Kívülről más is fogná a fejét az én elvárásaimtól?


Úgyhogy megkérdezem: Szerintetek ezek toronymagas igények?


Belső:

Egy lánytól mindenképpen elvárnám hogy 20 éves kora után legyen önállósága. Ne nap napután élje az életét, ne a céltalan középsulisokra jellemző lébecolásból álljon az élete.

Legyen határozott célja, hogy mit akar kezdeni magával, és azt hogyan akarja megvalósítani.

Se nőben, se férfiban nem szeretem azokat, akiket az élet úgy sodor össze-vissza, mint egy darab hínárt a hullámzás.

Nem kell anyagilag sehol sem tartania, én is "életművész" vagyok még saját magam szerint is. De legyen valamilyen irány amerre halad, és amitől azt várja hogy stabilizálni fogja az életét. Nekem is van, páromtól is elvárnám, és kifejezetten zavarna ha nem lenne.


Legyen nyitott a tudományokra. Ez így elsőre baromi kockán hangzik még magamnak is leírva, de végiggondolva mit kezdenék egy olyan lány mellett aki üres tekintettel, és fél perc néma bámulással reagálná le bármilyen mondókámat pl a leendő munkámról... eléggé hamar megráncosodnék ettől. Pláne ha a nagyon sablon életmód-kiegészítők-ruhák tengelyen tudna csak gondolkodni a lány.

Jó dolgok ezek, főzésről néha egész hosszan beszélgettem eddigi egyetlen barátnőmmel, de csak ez kicsit fárasztó lenne. Nekem kell hogy amiért én "rajongok" azért egy picit átérezze a párom is az érdeklődésemet.


Szeresse a groteszk humort.

És tényleg groteszket. Akár a gúnyos öniróniát is. Falramászok azoktól (ismét csak akár pasi akár nő) akik nem képesek önironikusak lenni. A legrosszabb ha magyarázkodni kell egy viccesnek szánt csipkelődést, hogy "jjjaj, ne szívd mellre, ez poén volt".

Két intelligens ember az esetek túlnyomó részében érti mikor ironizál a másik, és mit mennyire vegyen komolyan.


Kb ennyi lenne az amit elvárok belsőleg.


Külső:


NINCS ideálom, nincs "my type", nem keresek ilyen és ilyen lányokat!

A szépség szerintem rettenetesen sokféle lehet.

Máshogy szép egy 148 centis 37 kilós kis mellű, barna szemű, sötét hajú lány, és máshogy egy 170 centis 55 kiló körüli közepes vagy épp nagy mellű, világos hajú lány.

Hajviselet pedig végképp nem számít.

Még egyazon személyből is annyira sok érdekes, és a maga módján vonzó megjelenést tud kihozni két különböző frizura.


Egyedül az ízléstelenül túltolt sminket, és szemöldök formázást kerülje...

Rikító hajszínekkel szó-szó, még kibékülök. Vannak olyan tipikus nagyon alter csajok, akiknek még jól is áll, és tényleg egy kicsit hozzájuk tartozik, és nem erőltetett. Kevés ilyen van de van.


Mindenesetre a természetes sötét barna hajat is nagyon szépnek tartom, akármennyire nem "egyedi". Ami szép az szép, nem kell egyedinek lennie.


Külsőben tényleg csak a testsúlyt tudom meghatározni, hogy álljon arányaiban a testmagassággal, és az egészséges értékeket képviselje.

Nem tudom megítélni hogy ez mennyire finnyásság, de belegondolva hogy a nők is az egészséges testarányok keresésére vannak behuzalozva, szerintem ez oké elvárás.

Meg szerencsére nem olyan ritkaság ez.


Szerintetek?


Talán a belső tulajdonságok tekintetében vannak túl konkrét, túl rideg elvárásaim?

Mennyire ritka jellem az amit én keresek?


Én már úgy érzem mintha minden 100 000. lány lenne csak ilyen. Nem vagyok eléggé jó megfigyelő, és nem tűnik fel?



2020. febr. 6. 02:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Upszi, kicsit megszaladt a leírás.

Na mindegy, aki itt van az úgyse éppen szívműtétet végez.

Köszi ha elolvasod.


Annyi lemaradt még hogy 22/F

2020. febr. 6. 02:39
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Milyen korosztálytól várnád a választ? (Leginkább tizenévesek - akik még éppen csak felnövekvőben vannak és nincs EGÉSZEN KIALAKULT ÉRTÉKRENDJÜK csak elképzeléseik?)


Esetleg a húszasok mellé felzárkózhatnak-e a harmincas-negyvenes-ötvenes válaszolók is? (Akár 60-asok is?)


Üdv: egy középkorú Hölgy :)

2020. febr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Tök jó, amiket írsz, csak kicsit még belelóg a kezed a bilibe. De írjuk ezt a zsenge korod számlájára. 36/n
2020. febr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

"Egy lánytól mindenképpen elvárnám hogy 20 éves kora után legyen önállósága."

"Legyen nyitott a tudományokra."

Külön-külön is nagyon ritka az ilyen nő, együtt meg talán nem is létezik.

2020. febr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Bőven vannak ilyen csajok.

Előző el ne törődj, O csak uresfeju nőket ismer, nem véletlenül.

2020. febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pl ilyen vagyok, csak csúnya, meg van párom. De a baráti köröm tele van hozzám hasonlókkal akik még szépek is. Legjobb barátnőmnek például stabilabb és jobban meghatározottabb célaji vannak mint nekem, és az egyetem ahova jár szintén tele van ilyen lányokkal. Facebookon is benne vagyok tudományoa újdonságokkal/hírekkel foglalkozó csoportban ahol minden korosztályból vannak emberek, szóval szerintem ne add fel. Ezek nem eget rengető igények tekintve hogy te is pontosan ezt a színvonalat hozod
2020. febr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Hát neked nagyon nehéz lesz. Írtál egy hosszú novellát az elképzelésedről, csak nem vettél figyelembe pár dolgot a valóságról. 1.nem nagyon van ilyen nő.2. ha van, akkor foglalt.3.ha szabad, akkor se biztos, h neki te kellesz.

Szerintem örülj neki, ha lesz bármilyen barátnőd.

2020. febr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk ilyen vagyok (meg emellett egy csomó más tulajdonságom is van, jó is rossz is - ahogy mindenkinek).

Kivéve a gúnyos humort. Na, attól a falra mászom. Komolyabb vagyok és magamra veszem a sértést. A groteszk humor még elmegy, nekem is néha fekete humorom van, de egymást azért tiszteljük meg...

A másik meg a tudomány-dolog. Ez így önmagában kevés: mit tekintesz tudománynak? Mert nem biztos, hogy ugyanarra gondolunk. Sajnos sokszor tapasztaltam az ilyen embereknél, hogy néhány szakterületet az egekbe magasztalnak, mást (ami őket nem érdekli) meg lenéznek.

Amúgy szerintem a felsorolt preferencia egyáltalán nem ritkaság, de nincs is nagyon részletezve. Ezek alapján a nő ismerőseim 60-70%-a ilyen.

2020. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek tok normalis elvarasok, egyaltalan nem sok. Viszont, szerintem ha valakivel ismerkedsz, nem kene rogton arra fokuszalni, hoyg vajon megfelel e az elvarasaidnak, es ha rajosz hogy nem, akkor az elso randi utan nem is akarsz talalkozni.

Nekem pl. sokmindenben mas elkepzelesem volt a leendo paromrol, mint aztan amilyen ferfibe beleszerettem, es hiaba nem olyan, mint amilyenkent elkepzeltem, kimondhatatlanul szeretem a ferjem es olyan ertekes tulajdonsagai vannak, amiket nem is gondoltam volna.


Vagy pl. ez az erdekelje ez es ez a tema .... a ferjemmel napi szinten olyan temakrol beszelgetunk, amik elotte nem is erdekeltek, de igy mivel oalatala kozelebb kerultem a temahoz, mar engem is erdekel, vagy ha kevesbe is, akkor is szivesen elcsevegek vele rola, azert, mert tudom, ot erdekli. Ha nem is ertek hozza, akkor max. kerdezek es tobbet megtudok a temarol :)


Szóval szerintem csak ismerkedj, elvezd a beszelgeteseket, hogy kulonbozo latasmodokkal talalkozol. Hidd el, rengeteg erdekes, ertekes lany van, akinek van humora es sokminden erdekli, nem csak a smink es a ruhak. De, sokszor ido kell, mig ilyesmiket megtudsz egy lanyrol, nem derul ki rogton minden pozitiv oldala. plusz ugyebar a tarsa mellett is formalodik az ember..


A humor is olyan, hogy en pl. zarkozott vagyok, egy idegentol akinek nem ismerem a humorat, lehet nem tudom eldonteni, hogy ezt most viccnek szanta vagy sem. De akinek mar ismerem a humorat, attol teljesen maskepp veszem es ertem a csipkelodeseit.


Szóval, csak hoyg ertsd, nem minden fekete-feher, hogy en ilyen tarsat akarok, es ha nem ilyen mint a papiron van akkor mar nem is tudnek vele boldog lenni.

2020. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

A baj az, hogy egy nőnek is vannak elvárásai, és bár vannak ilyen nők, de nekik is van elképzelésük, aminek te nem biztos, hogy megfelelsz.

Elég lenézőnek tűnsz.

"Na mindegy, aki itt van az úgyse éppen szívműtétet végez" Ezt lehet úgy is érteni hogy itt mindenki hülye csak te vagy helikopter, meg úgy is, hogy most van ideje az ittlévőknek.

Érdekeljék a tudományok? Na és melyik? Mi van akkor ha a csajod pszichológusnak tanul, az is tudomány, de hiába beszélsz neki a mikrobiológiáról vagy fizikáról, mert az annyira nem érdekli?

2020. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!