Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves, nagyon vékony fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves, nagyon vékony fiú vagyok, esélyem nincs párt találni?

Figyelt kérdés
Alig vagyok 55 kiló, férfias vagyok, szakállas, de mégsem jutok tovább egy kis flörtölésnél.
2020. jan. 28. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, mindenki elobb vagy utóbb megtalálja a saját párját. Addig is, tedd kicsit rendbe magad külsőleg, belsoleg, hozd ki magadból a maximumot!
2020. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem számít... Senkit nem érdekel a külsőd aki komoly kapcsolatot akar, olvass többet vagy nézz videókat, hogy hogyan juss tovább ezeken.. Vagy csak szimplán legyél "férfibb" és hívd el randira azt akivel flörtölsz majd csókold meg a 2.on 3.on a többi meg adja magát, hajár!! és egyél zsíros kenyeret vagy kezdj el több fehérjedús kaját enni és edzeni, hajrá!
2020. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi esély.
2020. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A ló turot mindenki talál párt.

De azt mondanám, biztos már nagyon ráfeszültél a témára,

Keress inkább kalandot érezd jól magad

A többivel nefoglalkozz, tudom ez elcsépelten hangzik, de nagyon beválik.

2020. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szőrteleníts! Ritka az olyan nő aki egy KZ táborból szabadult pasira izgulna. Egyébként semmi vész 😉
2020. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az élet nem olyan mint a Túl jó nő a csajom c film...
2020. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán mert 27 évesen már nem fiú vagy, hanem férfi...
2020. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is elég vékony, előttem is voltak barátnői. Másik válaszra reagálva meg nekem pont az jön be ha van arcszőrzet 🙂 esélyed van, más probléma lesz nálad.
2020. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg 20-30 evvel idősebbel. Pont ugyanezekkel a szavakkal.
2020. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!