Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet "alapozni" a tinderre?

Figyelt kérdés

Úgy kérdezem inkább ,van egyáltalán esély arra ,hogy normális párkapcsolat keresés céljából regisztráljon fel az ember?

Volt sikeretek?

Hallottam nagyon sok kamu férfi is fent van nem csak nők .


2020. febr. 6. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Egyébként minden ilyen jellegű társkereső tele van vagy kamu emberekkel, vagy olyanokkal akik csak simán szórakoznak a másikkal.

2020. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostani barátnőmmel ott találkoztunk.


Már 7 hónapja együtt vagyunk és nem látom semmi jelét, hogy mért ne lehetnénk együtt a következő 7 hónapban is ... szóval komoly.


Személy szerint (férfiként) csak komolykapcsolatot kerestem a tinderen 21 évesen. +20 emberrel találkoztam, de összesen 3 emberrel feküdtem le. A mostani barátnőmmel, még előtte egy lánnyal akivel úgy nézett ki komolyabb lesz a helyzet és egy lánnyal aki kb 2 héten át a barátnőm is volt.


Plusz ismerek személyesen is olyanokat akik szintén ott találták meg a komoly kapcsolatukat.


Azt veszem le a kérdésből hogy nő vagy.


Ha nem teszel olyan jelzéseket, hogy "könnyűvérű" vagy és első 2 randin senkivel sem fekszel le, autómatikusan kiszűröd a playerek nagy részét.


Lehet én vagyok egy egyedi példa, de szeritnem nagyon sok férfi társam keres komoly kapcsolatot ott.


Szóval csak ajánlati tudom. A legrosszabb esetben új, érdekes emberekkel ismerkedsz meg.

2020. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszotokat !
2020. febr. 6. 12:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még annyi, hogy a gyakorira nagyon sok magányos ember jön fel kiírni a frusztráltság.


Ezért lehet a tinderes kérdésekben nagyrészt olyan válaszokat olvasni, hogy "Senki sem találkozott velem", "Nem lehet normálisan beszélgetni. Mindenki eltűnik 2 óra után"


stb...


Szóval ahelyett hogy az itteni válaszokra alapoznád inkább próbáld ki és alakítsd ki saját véleményed.

2020. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem bejött. Ott ismertem meg a férjem.
2020. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !
2020. febr. 6. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet ár alapozni, ha - a többi nővel ellentétben - nem csak ugyannazzal a maréknyi ultrajóképű férfival vagy hajlandó foglalkozni, akik nem épp társkeresésre használják a Tindert. Ilyen egyszerű.
2020. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak azért regisztrálnak, hogy szexpartnert keressenek. Van aki nős és a felesége mellett szeretne félrekamatyolni, más pedig egyszerűen csak szeretne minél több numerát letudni. Aki nős, az kevés képet tesz fel, igyekszik magát nem felfedni. A szoknyavadász pedig a női igényekhez alkalmazkodva kocsival, nyaralás közben, egyéb gazdagságot sugalló képek feltöltésével igyekszik partnert találni. Őszinteség nincs.

Pár normális, valós társkereső is akad, de a kamuprofilok erdejében ritkán lehet ráakadni. Ráadásul az őszinteségükkel lúzernek tűnnek a nők szemében - pedig a nők nagy része pont olyan lelkületű pasikra vágyik mint Ők.

Női oldalon is hasonló a helyzet. A fele kapcsolatban levő abuzált fiatal nő. Van akinek gyereke is van. Egyiket a férje, másikat az apja bántalmazta lelkileg és fizikailag, mások pedig iskolában vagy munkahelyen kaptak lelki bántalmazást. ezek maguknak szeretnének bizonyítani, hogy igenis jól néznek ki, és kellenének másnak. Ők csak léleksimogatónak használják az oldalt. Gyűjtik a bókokat, a dicséreteket. Nem akarnak kapcsolatot részint mert nem is azért regisztráltak, részint azért mert van egy lappangó Stockholm-szindrómájuk. azaz ragaszkodnak a bántalmazójukhoz. A másik fele a Tinder nőhalmazának a leharcolt anyuka, aki szült, majd hamar elvált, mert azt remélte a gyerektartásból vígan elél, de rájött, kudarcot vallott. 35-45 évesek és pótpapát keresnek azzal a felkiáltással, hogy "nem apukát keresek a gyerekemnek". Nem. Szponzort keres. Olyan pasit, aki finanszírozza az Ő igényeit és akin be lehet vasalni az is amit a gyerek eddig nem kapott meg. Ők azok akik nem tanulva a korábbi tapasztalatból és abból, hogy az idő nem áll meg és Ők nem lesznek fiatalabbak, magas elvárásokat támasztanak a jelöltekkel szemben. Kilóra, centire, fillérre megadják az elvárásaikat, amiből nem is engednek így nem is találnak olyat aki megfelelne nekik. Nem az a gond, hogy elvárásaik vannak, hanem az, hogy túl sok részletben vesznek el!

Ahogy férfiak esetében, úgy nők esetében is legalább annyira nehezen fellelhető a valóban társra vágyó hölgyek száma. Sok esetben azonban elriasztja őket a vadászgató férfiak igencsak minősítetlen stílusa.


Van esély a sikerre akkor is, ha normális kapcsolatot keresel .... de nagyon kevés.

2020. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

A rövid válasz igen, hiszen mi vagyunk az élő példák.


A hosszabb válasz, hogy éveken keresztül szoptam azzal az appal (nem szó szerint :D) és adtam fel újra és újra azt, hogy egyáltalán valaki értelmesen tud majd velem beszélgetni, annak ellenére is, hogy minden lehetőséget és információforrást megadtam erre, mikorra végre megtaláltam a párom.. HATALMAS időpazarlás, persze lehet ott is sikereket elérni, de nem érdemes erre várni. Egy szakmai konferencián vagy egy repülőúton előbb akadtam értelmes emberbe, aki 6-8 órán keresztül folyamatosan beszélgetve is fenn tudta tartani a figyelmem és tudtam tőle mit kérdezni úgy, hogy nem is tudott rólam semmit, csak azt, hogy ott ülök mellette, míg mások 6 percig sem, úgy, hogy oda van nekik hányva rólam elég sok infó. Kivéve azt az egyet, aki most a párom... Dehát fekete hattyúk és fehér hollók is léteznek...

2020. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Láttam rá példát. Összességében véve nem gondolnám sokkal rosszabbnak a valóságnál. Elvégre ugyanazok a zakkantak vannak ott is, akikkel amúgyis összefuthat az ember :D
2020. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!