Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelt kérdés

Tinderen nagyon jól el tudtok beszélgetni ,már erőlteti a találkozást , mikor ott ültök egymással szemben tudtok beszélgetni el hív ide oda ,de másnap meg el tűnik ?

Miért csinálják ezt ?

Értem én ,hogy biztos nők is nyomják de kérlek,akkor minek kellett egyáltalán el hívni valakit minek kellett mondani ?

Nem biztos,hogy mindenki szórakozni akar csak ezeken a "társkereső" felületeken !


2020. febr. 7. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jössz be azoknak, akik ezt csinálják veled. Lehet, hogy talált mást, aki ezt csinálta veled.
2020. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Oké ,de ha ott ültök egymással szembe ,akkor minek hozta szóba ha nem jövök be neki ?

Ha nekem nem jön be valaki nem fogom ide oda el hívni .

2020. febr. 7. 10:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Élőben még úgy gondolja, hogy... vagy csak úgy tesz, mintha bejönnél neki.

Mondjuk én sem értem, miért kell akkor erőltetni, ha már megmondani nem akarja, nem meri, hogy ne haragudj, de nem lesz folytatás.

Ne vedd magadra szerintem. Bénák.

2020. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1. nem csak veled randizik és a másik nő jobban bejön

2. a tinderes képeid nem a valóságot tükrözik, élőben kiábrándul belőled

3. szexet akart csak és te nem voltál erre vevő az első randin

2020. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !
2020. febr. 7. 10:31
 6/13 A kérdező kommentje:

2.-es válaszod engedjük el inkább mert nincs agyon retusált képem mint a többinek !

Szóval ugyan úgy nézek ki élőben mint a képen

De köszi neked is

2020. febr. 7. 10:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen valótlan, agyonretusált kép miatt lehet az, hogy valaki fotón tetszik, élőben meg nem. A tetszésnek azért még elég sok összetevője van: beszédstílus, hang, illat, mozgás, kisugárzás, érdeklődési kör, stb stb

Rengeteg

Különben egy fotó alapján el tudnánk dönteni, ki legyen a párunk és ki ne.

2020. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért csinálják a nok hogy nem nagyon volt egy matchom?!
2020. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért csinálják, mert leesik nekik, hogy ijesztő a személyiséged. Ne haragudj, de naponta írsz ki furábbnál-furább kérdéseket. Néha a melódban lévő kavarásokról beszélsz, néha másról. Ne gondold azt, hogy nem esik le a pasiknak, hogy valami nagyon nincs rendben a fejedben.
2020. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Melóban lévő kavarásokról ?

Ne haragudj de szerintem össze keversz engem valakivel !

Egyszer sem írtam ki ezzel kapcsolatban semmit !

Ezen kívűl 1 kérdést írtam ki kb 2 héttel ezelőtt !

Legközelebb kérlek nézz utána kicsit jobban és akkor írogass idióta megnyilvánulásokat máshoz !

Előre is köszönöm !

2020. febr. 7. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!