Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik miért csinálják ezt...

Pasik miért csinálják ezt társkeresőn?

Figyelt kérdés
Ír levelet MAGÁTÓL, válaszolok rá, cserélünk egy e-mail címet, váltunk pár képet, írok magamról pár sort én is. Akkor linkel egy fb-ot, hogy könnyebb beszélgetni, de mikor már felvettük egymást le se szarja a fejem, vagy max 1-szer beszélgetünk. Ha meg írok én rá, hülye indokkal leráz. És 25-30 közötti értelmes emberekről van szó. Férfiaktól kérdezem, ennek mi értelme van, miért kell ezt csinálni? Mi előtt valaki azzal jönne, nincs semmi kínos az adatlapomon, nem vagy egy kóros posztolgató, meg semmi.

2015. jan. 25. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
közben biztos összejött egy másik akire nyomult, sok csalit kell kidobni egyszerre
2015. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
*vagyok...bocsánat elírás.
2015. jan. 25. 16:54
 3/12 A kérdező kommentje:
De ez nem egyszeri eset, azon még nem akadnék fel. És azért bosszant, mert ez az oldal, meg rengeteg blog tele van férfiak nyavajgásával, hogy a lányok a társkeresőn milyen p*csák, meg beképzeltek, és a férfinem kollektíve az áldozat.
2015. jan. 25. 16:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt nálam is...csak én pasi vagyok, felvettem a csajt és le se szart aztán kiderült hogy 10 emberrel csinálja egyszerre. Egyrészt szemétség, másrészt ha valakivel nem jön össze, akkor ott a máik9 akivel kezdhetsz akármit...kell a tartalék ezt te is beláthatod, de mostmár én is így csinálom..mert muszáj...addig nem ragoadok le egynél amíg van választási lehetőségem. Ezt alányoktól tanultam :P


21/F

2015. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam szokott olyan lenni, hogy átmegyünk facebookra, és ott beáll a kínos csend. Előtte jól elvoltunk, beszélgettünk, de facebookon harapófogóval kellett kihúzni belőle a szavakat.

Nem lehet, hogy nálad is ez a baj?

2015. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a kölcsönös bizalmatlanság miatt van, ami jogos is
2015. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mind a 2 oldalon van vadász és ezáltal áldozat... vannak őszinték és kétszínűek ez régen is így volt most is így van..és így is lesz :(
2015. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 oldalon van vadász és ezáltal áldozat... vannak őszinték és kétszínűek ez régen is így volt most is így van..és így is lesz :(
2015. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha beállna a kínos csend azt lehetne orvosolni, amíg az egyik fél beszédes. De ha alapból meg sem szólal? Akkor meg ne vegyen fel.

A bizalmatlanság meg részemről is megvan, senki nem mondta, hogy 5 perc múlva már randira kell indulni, nem is tenném. Erre való a beszélgetés.

Jól írta az utolsó, mindig vannak vadászok, meg áldozatok.

2015. jan. 25. 17:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyszer kétszer ez történik veled és kiakadsz? A pasikkal ez 100-as nagyságrendben esik meg ha társkeresőznek.

Sőt ennél sokkal megalázóbb dolgok is...

2015. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!