Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon csúnya férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon csúnya férfinek valóban többet kell letenni anyagilag hogy barátnője legyen vagy intelligenciával is lehet nála jobb kinéző lányt találnia?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy nagyon csúnya férfi akármit tehet, 99,9 százalék, hogy nem lesz barátnője. Talán lesz valaki, aki a pénzéért van vele, de arra más szót használnék, nem a barátnőt.
2020. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel te nem vagy inteligens, így muszáj leszel pénzt spórolni.
2020. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Legyél milliomos.


De az alap hozzállásod sem értem. Miért akarsz csúnyaként magadnál jobbat?

2020. febr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Minden férfi nála jobbat szeretne, ne legyünk álszentek..
2020. febr. 7. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Akkor már értem, hogy miért írja sok pasi, hogy nem kap nőt.
2020. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bizonyos nőket meg lehet így szerezni, igen.


De nekem akkor sem kellene, ha beledöglik, hiába vannak milliói.

2020. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy nagyon csúnya férfinek szerintem anyagilag meglehetősen pofátlan összeget kell villantania, hogy egy aranyásó (nem barátnő) szóba álljon vele. Intelligenciától pedig ha már őszinték vagyunk akkor nem fog megszépülni a férfi egyrészt, másrészt inkább a jobb fizimiskájú intelligens férfit fogja választani a nő.
2020. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Intelligenciával tudsz több pénzt csinálni, mint a nagy átlag.

Ha nem nézel ki jól, másban kell jónak lenned.

Minél több mindenben, minél jobbnak.

2020. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

Gyűjtögessél!


Én ronda nő vagyok. Régebben direkt a ronda pasikra voltam ráállva, mrt pl. tetszenek a dagik, meg úgy gondoltam jóképűnek úgyse kellenék. Mind visszautasított, mrt szebbre vágytak. Ráadásul a modoruk is elég b.u.n.k.ó volt. Aztán egyszercsak összejöttem egy sprtos férfivel, akinek én tetszettem és több éve együtt vagyunk.

Azért ez nagyon vicces, nem?

2020. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!