Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 9 év kapcsolat után egy átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év kapcsolat után egy átlag alatti férfiként (mások szerint pl fiatal kolléganő szerint) mi fog várni ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Véget tért egy aranyos lánnyal egy 9 éves kapcsolat. Én dobtam a lányt mert úgy érzem az a plusz nincs meg bennem.

Most oda jutottam hogy jó lenne egy kedves aranyos csinos lány barátnőnek.

Sok ismerős szerint nem vagyok jó pasi. Olyan jóllakott kisiskolás nagy fejem van, kis toka stb., nem tudom miért mondják ezt pedig nem vagyok elhízva 173 cm vagyok és 77 kg.

Nem tudom hol kezdjem, hol van sok rendes kedves csinos lány. Társkeresőn esetleg? Vagy előben buszon menjek oda? Mire számíthatok mit fogok tapasztalni?


2020. febr. 7. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Belőled hiányzik a plusz, és a lányt dobtad? Nagyon okos...9 év után inkább lassan a házasságon és családalapítási kellett volna gondolkodnod, bár valószínűleg csak egy troll vagy. 173 centihez 77 kiló pedig igenis túlsúlyos, még ha nem is kórosan elhízott.
2020. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1. Úgy értem, nem éreztem azt a pluszt benne, nem váltott ki bennem pluszt már.
2020. febr. 7. 15:19
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Eléggé fogyatékosna tűnsz, szóval semmi jó.
2020. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3. Miért lennék fogyatékos? Amúgy 36 éves vagyok és fél éven belül remélem összejön egy lány
2020. febr. 7. 15:23
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
40 fölöttivel én speckó nem vállalnék gyereket és nem vagyok ezzel egyedül. Úgyhogy előre látom vén fejed, ahogy a fiatal lányokat stíröli, szánalmas
2020. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5. Nyilván jó lenne gyerek is így 35 éves kor feletti nőt nem szeretnék
2020. febr. 7. 15:37
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Azért, mert pont úgy hangzol, mint egy ilyen tipikus vidám kanoslúzer creep.
2020. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

36 éves???

Ebből az infantilis leírásból max. 26 éves szintjén vagy.

2020. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos el kell keserítselek. Saját tapasztalatból mondom, hogy 36 évesen az esélyeid töredékére csökkentek a 27 éves kori esélyeidhez képest. Más szóval elszállt feletted az idő. Manapság 32 alatti nők nemigen állnak szóba egy 36 éves férfival, mert mostanában az a trend, hogy szinte minden nő vele egykorút, vagy legfeljebb pár évvel idősebbet keres. S a 32 fölötti társtalan nők már hatalmas többségükben két kategóriához tartoznak: (1) elvált, gyermeküket egyedül nevelő anyukák és (2) külső vagy belső tulajdonságok miatt egyedül maradt nehezebb esetek. (Annak a kevés 32 fölötti nőnek, aki mégsem ehhez a két kategóriához tartozik, pedig általában egy Adonisz kell, mert tudja, hogy válogathat a sok magányos férfi között.) S természetesen egy gyerekes anyukával rendkívül sok kompromisszumot igényel a párkapcsolat-építés, hiszen édeskettesben lenni vele külön hadművelet. A külsőleg vagy belsőleg problémás hölgyek pedig általában lelkileg nagy kihívást és rengeteg türelmet jelentenek. Ez van: a "kedves, rendes, csinos lányokról" legjobb, ha 36 évesen lemondasz, ez a hajó már elment. Egyébként az internetes társkeresőket ajánlom, ott írogass a 35-40 közötti nőknek, és ne légy túl válogatós, próbálj nyitni elsősorban a gyerekes anyukák felé. Ha csak szép, gyermektelen egyedülállók nőknek írsz, gyakorlatilag csak az idődet vesztegeted. Sok sikert!
2020. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%
Na, megkaptad, hogy egy vén, dagadt, nyálcsorgató, kanos vesztes vagy 36 évesen. Bezzeg, ha nő lennél, akkor "előtted állna az élet" és "most lennél a legjobb korban". Double standards FTW!
2020. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!