Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezért vannak a kissé korosodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért vannak a kissé korosodó nők sokkal rosszabb helyzetben, még a nálunk jóval idősebb férfiakkal szemben is a kinézetben, társkeresésben?

Figyelt kérdés

,,A hölgyek számára rossz híreket tartogat a Plastic and Reconstructive Surgery januári számában megjelent tanulmány. Míg a férfiaknál 65 év körül történik a legkifejezettebb csontvesztés, a nõk esetében már 41 éves kor körül elkezdődhet a változás. Az arcberendezésük teljesen más lesz, mint 20-40 éves koruk körül. A csontveszteség magyarázza, hogy az egyszerű arcfelvarrás vagy bőrfeszesítés miért nem adja vissza a 20 éves kori külsőt."


Tehát még egy 40 es pasi sokszor ,,falja" a huszonéves nőket, addig a legtöbb 40 es nő már láthatatlan lesz a másik nem számára (tiszt. a kivételnek)? Az idő a férfiak malmára hajtja a vizet?


2016. máj. 15. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

A férfi olyan, mint a bor, időbe telik, mire kiforr és beérik, viszont utána hosszú ideig élvezhető marad.

A nők ezzel szemben olyanok, mint a tej, frissen nagyon finomat, viszont nagyon hamar meg tudnak romlani, onnantól kezdve pedig még a kutyának se kellenek.

2016. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

1-esnek igaza van! :)

A csajok 18-tól nagyjából ha jól tartják magukat 28-30 éves korukig még válogathatnak de utána.....

Míg egy férfi ha 40 évesen jól tartja magát simán összejöhet neki egy 25 éves nő....

2016. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Igen, az idő és a gravitáció a nők ellen dolgozik, épp ezért lesz kontraproduktív az, ahogy a nők bánnak a férfiakkal 20-35 éves koruk közt.

A nők legnagyobb hibája, hogy valamiért elhiszik, hogy a válogatási, merítési lehetőségeik örökre olyanok maradnak, mint fiatalon, ezért lehet az aktuális divatnak nem megfelelő palikat állatként kezelni(használni, lenyúzni róla minél több bőrt és csak a szabványnak megfelelő külsőt értékelni).


Aki viszont normális volt és jól bánt a férfiakkal akkor is, mikor még "nem volt muszáj neki" jól bánni velük, azok már úgy léphetnek az öregedés mezejére, hogy valaki szereti őket és hálás nekik.

2016. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
#3 lol asszem neked nem sok reális tapasztalatod van ebben a szerelmi világban :D
2016. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

A férfiak idősebben többet tudnak nyújtani: Addigra megvan a karrier, egzisztencia, tapasztalat, többségük lelkileg még független, vidám, életteli és még lehetne sorolni.

Ellenben egy idősebb nő: Általában lelkileg ráment a válásra, elhanyagolta magát, kiégett, teljesen szeretetéhes és hasonlók.


(Persze, vannak 40-es alkesz hapsik és 40-es bomba nők is.)


Az 1. válaszoló amúgy nagyon jót írt! :D

2016. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

#4

lol! Én meg azt hittem, hogy cáfolni akarod az érveimet...

2016. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

37 évesen váltam el,és soha nem voltam ammnyira kapós a férfiak körében, mint akkor. Olyan férfiak udvaroltak, akikért huszonévesen hiába epekedtem. Hamar lett tartós kapcsolatom (nálam jóval fiatalabb a párom). Szóval nekem pont ellentétes a tapasztalatom.

N

2016. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még nem vagy 41 éves...
2016. máj. 16. 18:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A magyar férfiak nagyon gyorsan öregednek,csúnyúlnak,nincsenek előnyben a tàrskeresésben idősebb korukban,kivéve ha sok a pénzük.
2016. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Sztem a nők sokkal jobban öregednek itt.

Egyrészt 40 körül már nem számít nemzőképesnek(még ha történetesen nem is engedték le a függönyt, hamar le fogják és akinek ez számít, biztosan későbbi szériákat fog inkább keresni).

Másrészt a a nők valóban nagyon elkezdenek hízni, megereszkedni, őszülni, ráncosodni és ezen már szinte semmi nem tud segíteni. A konkurencia pedig csak nő az idő múlásával...


Ezzel szemben a férfi kevésbé változik külsőleg, de a vagyona, a státusza az csak nőni fog és ez mindig vonzó lesz a fiatalabb nők szemében.


Ezt a csatát a nők nem nyerhetik meg.

2016. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!