Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan emberrel, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan emberrel, akit a tetoválásai valamilyen okból kifolyólag az exére emlékeztetnek?

Figyelt kérdés

Például:

[link]



2020. febr. 7. 21:17
 1/2 October15 ***** válasza:

Ez a kép B+... XD


Fateromnak 2 felesége volt... egyiket sem hívták MARI-nak. :D


Kétlem hogy ez különösebben nagy gond lenne.

2020. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van tetoválásom ami az egyik exemhez köthető. Emléknek szép de nyilván nem véletlenül ex ezért ezen nem is szoktak fenn akadni és fordított esetben engem sem zavarna. Ez is egy emlék. Az életem része volt ami lezárult. De tény, hogy van akit zavarna.

Mondjuk hazudni nem akarok... Egy arckép az exről a pasim testén azért kissé fura lenne xDD

27/L

2020. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!