Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akinek problémát okoztak a társkeresésben a tetoválásai?

Figyelt kérdés
Vagy a férfiak döntő többségét nem befolyásolja ez a dolog?
2018. nov. 26. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Én nem tudnék olyan lánnyal lenni akinek tetoválása van :/ de tudod kinek a pap kinek a papné 22/F
2018. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Hat ha csak azért nem akar velem lenni valaki mert van két tetkóm...hát jobb is.

N27

2018. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

két helyen is van rajtam, diszkrétek, kreatívak, szellemesek és szexik.


az a 2 csávó, akivel eddig dolgom volt, imádták.

2018. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha valaki csak a tetovalas miatt utasit el azzal amugy sincs semmi dolgom az eg vilagon.
2018. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem fontos a hasonló ízlés párkapcsolatban, szóval nem látok rá sok eselyt, hogy valaha olyan férfivel ismerkednék, akit kifejezetten taszítanak a tetoválasok.
2018. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Régi nevelésű kissé konzervatív beállítottságú férfiaknál igen is kritérium. A mai világban szerintem kevesebb olyan férfi van akit ez zavarna , viszont amíg senkid nincs addig fölösleges kattogni ezen.
2018. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Jóízlés hiányában csak az igénytelen, proli nők tetováltatnak magukra.
2018. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Kinai etlapot a kajaldaban is tudok nezni nem kell az agyba vinni.
2018. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem zavar, ha ízléses tetkók és a nő ad magára.


Egyik hölgyismerősöm varrva van rendesen, de egészségesen étkezik, sportol stb., még vonzóbbnak is tartom emiatt, amiért mások véleményére mit sem adva ő inkább az önkifejezés mellett tette le a voksát.

2018. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%

A full hátam ki van varrva, plusz a combom, oldalam, és még a kezemen is van 1-2 minta.

Első párom húzta rá a száját, akivel akkor voltam, mikor a legelső felkerült. Repült is, ahogy az annak a rendje és módja, bár nem csak ezért, és igazából nagyon jól jártam ezzel a döntéssel. Finoman szólva. Nem akarnék olyan férfival lenni, aki ennyire prűd, és konzervatív.

Bőven van olyan, aki elfogad tetoválással, ha te úgy tetszel magadnak, vagy xy okokból meg szeretnéd csináltatni. Tök felesleges az alapján alakítanod vagy nem alakítanod magad, hogy kinek mi tetszik, mert mindenkinek nem lehet és nem is kell megfelelni. Csak ésszel válassz mintát, annak helyet és tetoválót is, illetve a kezeléssel is legyél körültekintő. Inkább gondold át 10× is, de magad miatt, ne azért, hogy valami random vadidegen pasi mit gondolhat erről.

2018. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!