Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokat is irritál, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is irritál, ha egy csajnak/nőnek feltűnő tetoválásai vannak?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy társkeresőn, és látom hogy szebbnél szebb fiatal nők vannak akik gusztustalan módon elcseszik a testüket ezekkel az ocsmány tetoválásokkal.

Az oké, hogy van neki egy tetoválása mit tudom én valami alig látható helyen, de mikor valakinek az egész dekoltázsa, másiknak a melle, harmadiknak a hasa, háta és válla stb. tele van varrva és még sorolhatnám, számomra gusztustalanul visszataszító.

Már csak azért is, mert mondjuk bele gondolok, hogy összejönnék vele most 25 éves korába, és együtt maradnánk gyerek család stb, 40 évesen 2 gyerekkel is ott fog virítani a tetoválás a hasán meg a mellén-mellkasán, szerintem ez nagyon gáz.

Komolyan mondom, minden 2. 3. fiatal nőnek van valami nagyon feltűnő tetoválása, én meg mindig ezeket a csajokat fogom ki, vagyis ők akarják felvenni velem a kapcsolatot a társkeresőn...aztán nem győzöm lerázni őket mindenféle dumákkal miért nem akarok velük találkozni.

Egyszerűen irritál az ha egy nőnek feltűnő tetoválásai vannak, számomra undorító.

Van aki még így vélekedik a témáról?

29F



2016. jan. 6. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ja, én sem szertem ha tele vannak varrva. Szerintem elcsúfítják vele a szép testüket.

De végsősoron meg azt csinálnak magukkal amit akarnak. Ízlés kérdése van akinek meg ez tettszik. Én is inkább kihagyom az ilyen nőket.

2016. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszenek. Azt csinál magával amit akar, tőlem a fejét is szétvarrathatja, de nekem nem kell ilyen nő.
2016. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam is kizáró ok a tetoválás.
2016. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a legtöbb lány ismerősömnek nincs tetoválása, akinek van, annak meg a p..ciján, úgyhogy azt se látta még senki. :D

Azért ez nem igaz, hogy minden fiatal lány szét van varrva, csak rossz körökben mozogsz.

2016. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem irritál, sőt nekem inkább tetszik. Mondjuk tényleg vannak ilyen "olcsó" (nem pénzösszegbeli) tetkók, amellyek bele tudnak rondítani a lányba, de a tetoválás tud irtó szexi is lenni.
2016. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy van egy csomó olyan gondolkodású nő, aki nem ad a minőségre és a tetválásuknak még jelentése sincs, de mégis látják innen-onnan, hogy milyen menő, Rihannának, Selena Gomeznek is van, hát akkor nekik miért ne legyen? Aztán magukra varrnak valami ronda madarat, pillangót, vagy valami hülye "believe" szöveget. Ezekkel az a gond, hogy csak "menőségből" születnek és nem adnak a tetoválás művészi voltára, esztétikájára, önkifejezésre és így értelemszerűen ronda.

De én is osztom azt a nézetet, hogy egy értékes tetkó akár az egész nőt is egy művészeti alkotássá változtathatja át (főleg, ha a lány tervezte meg), bár sajnos ezekből van a kevesebb.

2016. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Irritál? Te jó ég, ha nem tetszik ne találkozz velük, ne nézz rájuk. Nem azért csinál valaki tetoválást, hogy neked tetsszen. Ja, és hajrá tetovált szülők!

[link]

2016. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

egyszerűen divat lett manapság, hogy a fiatal csajok mindenféle szexuális kisugárzás növelő tetoválásokkal lássák el magukat.

egyfajta "harc" ez a mai exhibicionista nőknél, ki tud jobban kitűnni a tömegből, kinek van extrémebb helyen a tetoválása, kit bámulnak meg jobban a férfiak ez miatt, hányan lájkolják a tetoválását a fész szaron, és mindezek végén fürödhetnek a jól kiérdemelt egoizmusban.

ismerem a kérdező által leírt típust, szerintem ő nem a szolid tetkós csajokról beszél, hanem a tipikus kirakom a fél csöcsöm mert szét van varrva tetkókkal.

na ezektől a nőktől nekem is hányingerem van.

az meg nettó faxság, hogy maguknak csinálják...egy nagy francokat, divat majmolás az egész, felszínes beképzelt nők többsége az, akik direkt ezzel akarnak villogni.

2016. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor már csak az a kérdés, hogy miért zavarja a kérdezőt, vagy bárkit, hogy a felszínes, beképzelt nőkről messziről ordít, hogy ilyenek? Hisz így könnyebb elkerülni őket.
2016. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!