Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van így ezzel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel, hogy előbb jobban meg kell ismernie a másikat, és csak utána alakul ki a szexuális vonzalom, érzelmi kötődés?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy fordítva működöm, mint az emberek többsége, ami nagyon megnehezíti a társtalálási esélyeimet. Főleg, hogy férfi vagyok és tőlem eleve azt várják, hogy szexközpontú legyek.

Ha egy nőt elviszek randizni és jól is sikerül, be is jövök neki, de nem megyek át rögtön a testiségre, akkor rögtön azon kezd aggódni, hogy biztos nem is akarok tőle semmit. Nekem idő kell, hogy akár fizikai,akár érzelmi téren kötődés alakuljon ki, ezt viszont senki nem érti meg.

Ma már annyira nyitott világban élünk, hogy mindenkit megértenek a melegektől a transzneműekig, csak legyen minél előbb szex meg minden amit el lehet képzelni. Azt viszont senki nem érti meg, hogy valakinek ehhez nincs kedve egyből, hanem idővel alakul ki.

Sok lánynak bejövök, sokkal alakult már valami, volt akivel lefeküdtem, volt akivel nem, akikkel korábban volt szex a kelleténél ,azokkal sosem élveztem annyira és utána ki is ábrándultam belőlük egyből. Minél később feküdtem le egy lánnyal, annál jobb volt és vonzalom is sokkal erősebb lett.

Rohanó világban élünk, és bárki lecserélhető, a többségnek nincs türelme ahhoz, hogy szép lassú tempóban ismerje meg a másikat, hogy érjenek a dolgok és valami sokkal erőteljesebb alakuljon ki.


2020. febr. 9. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is! Csak én nő vagyok. Ha társat keresnék, kimondottan örülnék egy ilyen hozzáállású férfinak, hogy nem húzza a száját, amiért nem csapunk egyből a lecsóba. Nem vonz, hogy még vadidegenként lefeküdjek azzal, akivel utána komolyan tervezek. Az ismerkedés, amikor csak szép lassan jutunk el az ágyig, egy nagyon izgalmas és lélekmelengető része a kapcsolatnak.
2020. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel én is ugyanígy vagyok nőként, rengeteg randival, sok második randival, mégsincs senkim, mert ha nincs szex, el sem jönnek, sőt, ha nem úgy van a szex ahogy ők akarják, ki sem dugják az orrukat otthonról énértem. Sokan azt hihetik, mennyi pasim van, hiszen minden héten másikkal randizom, vagy mint írtam, két három randi után nem keresnek, sokan meg is mondják hogy nincs türelmük itt várogatni.

Szerintem meg felületesek. Én már leálltam volna a legelső pasinál, ha nem lett volna ő is felületes, és keresik ugye a gyors kielégülést, semmi másra nem kell nekik a nő.

Ennek ellenére nincs bajom sem a szexszel, sem az egyéjszakás kalandokkal, nincs összefüggésben egy kapcsolat minősége az elhamarkodottnak tűnő mielőbb megtörténő szexszel.

2020. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

Felig igazad van. Meg kell valamrnnyire ismerni a maskiat. De ha túl finnyas vagy vagy valogatos akkor ott nalad van gond vmivel.

Szex ferfiaknal latvanyrs megy ,legalabbisbmindig ezt hangoztatajak.

2020. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Én nem feltétlen akarok rögtön szexet az elején, de aki nekem nem volt vonzó ilyen téren, az utána a csillagokat is lehozhatta, egyszerűen nem ment, hiába próbáltam magam meggyőzni, hogy de pedig milyen jól kijövünk, milyen jó pasi stb. stb. Egyszerűen nekem az elején eldől, hogy úgy is vonzódok-e valakihez vagy sem. Nálam semmivel se lehet rajta segíteni, ha nem érzem rögtön.
2020. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak így mások is, de sokaknak ez fura és sajnos mintha ők lennének többen. Mennyi idős vagy?
2020. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként én meg az olyanokat nem értettem soha, akik első randin szexet akartak, vagy utána olyanokat mondtak: "sokmindennek kellett volna történnie".
2020. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van. De én ezt ismerkedés közben kommunikálom feléjük, hogy ez nálam hogy van. Te nem?
2020. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elterjedt ez, hogy minél előbb kell, mert ha nem jó vele, akkor repülhetsz a következőre, nem húzod az időt...

Meg minek húzni az időt, felnőttek vagyunk, nem gyerekek...

És nem leszek kétszínű, fiatal huszonpáréves koromban én is meggondolatlanabb voltam, de nem olyan mértékben, mint ez az átlag...ma már az is sok lenne, én se tudom elhamarkodni, nekem is idegen, volt aki így abba is hagyta az ismerkedést, érdeklődést. nem lett kimondva semmi, nem szeretem a direkt dolgokat ilyen téren, de én még csak beszélgetni tudtam vele, 3-4 hetente leállt velem beszélni pár percet, most annyitől nem is értem, mit várt

2020. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül ezzel.

Szerintem mindenki csinálja úgy ahogy neki jó. Ha megvan a megfelelő nő akkor kapó lesz arra amit te képviselsz.

2020. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nőként ezt tökéletesnek tartom, de nem mindegy hogy az ismerkedés közben mi történik. Ha izzik a levegő, mégsem érsz hozzám akárcsak egy kedves simogatás, vagy érintés formájában, nem fogod meg a kezem, nem karolsz át a 10. randi után sem, az fura. Én nagyon izgalmasnak élem meg az első érintéseket, szeretem elhúzni. Hosszú az út az ágyig és szeretem, ha még az első közös éjszakán sem feltétlenül történik meg minden. A férfiak ezt általában szivatásnak élik meg, nem egy izgalmas ismerkedési fázisnak. Szerintem ez inkább érték, mint probléma. Próbálj meg a kommunikációdra kicsit nagyobb hangsúlyt fektetni.
2020. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!