Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, akiknek már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akiknek már volt legalább 15 évvel idősebb párja: mi az, amivel meg tudott titeket fogni és mi az, amit nem találtatok meg a korotokbeli pasikban és benne igen?

Figyelt kérdés

Most direkt az extrém nagy korkülönbséget céloztam meg a kérdésemmel. Legyen mondjuk 15 év feletti. Akinek már volt ilyen párja: mivel tudott többet, mint a korban hozzátok illő férfiak(fiúk)?


Sokan egyből rávágják az ilyen kapcsolatokat látva, hogy "biztos a pénze miatt van vele a nő", stb., de gondolom, ez nem ilyen egyszerű. Talán az érkező válaszok demonstrálhatják, hogy a kép azért ennél jóval összetettebb tud lenni.


Nagyon sok ilyen kapcsolat van - most a kérdés, hogy a korukbeli férfiakból való kiábrándultság "üldözi" az idősebb férfiak karjaiba a nőket, vagy valóban az anyagi biztonság ígérete generálja a vonzalmat?



2018. szept. 16. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

max 7 év volt a legidősebb.


Ekkora korkülönbség minden csak nem egészséges.

2018. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Volt pénze meg háza.
2018. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondolok, mint Pintér Tibor és Frida, vagy Delhusa Gjon és barátnője. De sok ilyen van még a celebvilágban.
2018. szept. 16. 15:44
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem volt tehetős, egyszerű életet élt, 14 évvel volt idősebb nálam, közös ismerős mutatott be egymásnak. Férfias volt tetőtől talpig, az összes megnyilvánulásával, mellette vonzó, kedves, kisugárzással, amit a korombelieknél addig nem tapasztaltam. Ráadásul vele tanultam meg élvezni a szexet. Két évig tartott a kapcsolatunk, aztán békében elváltunk. Nem bántam meg.
2018. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
24 évvel idősebb mint én (40 vagyok). Férfias, külsőleg és belsőleg is. Magabiztos. Ugyanolyan kíváncsi természetű mint én. Igénye van arra, hogy bujjak hozzá. Ugyanannyi a szexuális igényünk (sok). Órákat tudunk beszélgetni. Figyel rám (én is rá). Már tudja, hogy nem az egymás után következő ujabb csajok a fontosak, hanem a szeretet és harmónia nagyon ritka és nagyon fontos, ha egy kapcsolatban megvan. De a szex persze ugyanolyan fontos. Szóval, azt hiszem, ha 2 ember összeillik, akkor nem a kor a lényeg feltétlenül. Hanem, hogy összeillenek.
2018. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Én megmondom őszintén, nyomorban nőttem fel és éheztem egy alkoholista bűnöző apa mellett és a stabil anyagi biztonság miatt "választottam " 20 évvel idősebb férjet,mivel menekülni akartam ebből az életből.


A korombeli fiúk pedig,ha ugyanígy meg is tudtak volna adni monden kényelmet, nem akartak még házasodni, megállapodni. Volt egy nagy szerelmem,aki belement volna a háasságba,de még 2 éve volt az orvosin,és utána még utazgatni, világot látni akart,albérletekben,szállodákban bulizni, esze ágában sem volt családi házat venni,letelepedni,pénzt félretenni stb.mondván ő még ráér,de én nem értem rá ilyesmire. Aztán olyan pasim is volt aki nyíltan megmondta,hogy az gazdag családja pénzéből csak ugyanannyit fordít a közös életünkre,ház,bútorok,autó,stb.amennyit én. Volt olyan is aki csak kalandozott és szórakozott velem.


Szóval így jött képbe a férjem,aki kifejezetten feleséget keresett,kezdettől fogva támogatott anyagilag,azt mondta hogy nem kell adnom semmit, új házat vett,bebútorozta,szőlő birtokai is vannak a szülőfalújában, saj!t autót kaptam tőle, vagyis végre emberhez méltó körülmények között élek,nem kell éhezni,nélkülözni,nem vernek meg,nem kell rettegésben élni.


Ráadásul tisztel is,azt mondta nekem nem is kell dolgoznom,nekem csak a háztartás vezetése a dolgom,az övé hogy keresse a pénzt.Ennek ellenére annyit és arra költök amennyit akarok,soha nem kér számon.Szóval álmomban sem gondoltam volna hogy egyszer ilyen életem lesz.


Amúgy elsőre nem tetszett, de most már kezdem megszeretni,persze nem mondom,hogy nem tetszenek a fiatalabb pasik és nem nézem meg őket,de meg vagyok vele is.


25/N

2018. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
6. Vajna Timi, te vagy az?
2018. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
A férjem 11 évvel idősebb nálam. Az anyjával lakott, amikor összejöttünk, én nem akartam menekülni otthonról. Semmi más oka nincs a kapcsolatunknak, mint a szerelem. 10 éve vagyunk házasok, nagyon szeretjük egymást a mai napig.
2018. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

"mi az, amivel meg tudott titeket fogni és mi az, amit nem találtatok meg a korotokbeli pasikban és benne igen?"


Nincs ilyen.

Jellemzően fiatalabbakba szeretek bele, de egyszer egy idősebbe szerettem bele.

Csak imádom a személyiségét, a lelkét, és külsőre is bírtam a karakterét, szexi volt és formás és szabadabbnak éreztem magam vele, mint egyedül.

Ezek a dolgok nem függenek a kortól!

2018. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Én nyíltan bevallom, hogy a pénze miatt.

17 voltam, ő meg 35. A korombeli fiúknak biciklije se volt, meg havi zsebpénze.

Neki vállalkozása volt, kocsija, lakása. Nem okozott gondot tetőtől talpig felöltöztetni egy butikban, elvinni étterembe, ide-oda eljártunk kocsival.

Gyorsan összeköltöztünk. Én tanultam, vittem a háztartást, ő eltartott gond nélkül.

Ott lett vége, amikor elkezdtem dolgozni, és neki nem tetszett, hogy van saját keresetem, és nem verhette a mellét, hogy tőle függök. Más a szüleiről válik le 22 évesen, én tőle akartam függetlenedni, ugyanazért.


A következő barátnője 7 évvel idősebb nála, és a mai napig (15 évvel később) is együtt vannak. Biztos kiàbrandult mellettem a csitrikből. 😊

2018. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!