Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elszalasztottam a lehetőséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszalasztottam a lehetőséget és utóbb teljesen magambazuhantam. Idő segít csak? N

Figyelt kérdés

Udvarolt egy férfi én hülye meg azt hittem lesz jobb is. Voltak hibái, de ez mindenkinek vannak. Aztán mióta nem beszélünk arra eszmélek, hogy mindenkinél többet jelentett nekem.

NAGYON nehéz túllépnem.



2018. márc. 10. 13:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%
De végül lett neki jobb, nem? Akkor meg?
2018. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Én is azt gondolom, hogy lett neki más, aztán most hirtelen neked is kellene. De ez a vonat már elment.
2018. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Talán még nincs minden elveszve.

Próbálj meg most te közeledni hozzá.

2018. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincs neki más.

Félek, hogy kiröhögne amiért szaladok utána. Októberben beszéltünk utoljára.

2018. márc. 10. 14:09
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Fogod szépen és ráírsz mielőtt még a kardodba dőlsz és depizni kezdesz olyanért ami talán még menthető. Ha nincs senkije akkor nem értem hol a gond? Emberek vagyunk, döntéseket hozunk és néha rosszul döntünk. Benne van a pakliban. Írj rá és nézd meg mi lesz. És jaa nőként is írhatsz, nincs ezzel gond.
2018. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Ja ha nincs neki senkije, és meggondoltad magad, miért nem keresed fel? Lehet, hogy örülne.

Ha meg nem, hát legalább tudod.

2018. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%
Annyira sokat jelentett, hogy vártál a jobbra? :D Most meg már jó lenne a szamár is, mi? Jól pofán röhög, remélem.
2018. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mert lezártuk. Nem az a fajta, aki jó szemmel nézi ha meggondolja magát az ember. Van egy olyan érzésem, hogy én húznám a rövidebbet.
2018. márc. 10. 14:22
 9/26 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg jobb lesz neki nélküled:


"mióta nem beszélünk arra eszmélek, hogy mindenkinél többet jelentett nekem."


Annyit azért mégsem jelent, hogy akkor most úgy érezd, hogy te is tehetnél bele:


"Félek, hogy kiröhögne amiért szaladok utána."


Komolyabbat érdemel nálad.

2018. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
3%

Igy jártál !

Talál majd magának valakit !

2018. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!