Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Konditeremben lehet ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konditeremben lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Lányok, ti tolakodásnak, vagy zaklatásnak veszitek ha egy pasi ismerkedni próbál veletek?
2020. febr. 9. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Bárhol lehet. De aki máshol sem tud ismerkedni, az a kondiban sem fog tudni.
2020. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1-esnél a pont. Az összes ilyen kérdésre ugyanez a válasz.
2020. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nyilvánosan sohasem fogják elismerni, de bárhol is szeretnél ismerkedni, egy alapszabály létezik: ha jól nézel ki, alig várják, hogy kezdeményez (sőt, sokszor meg se várják, maguktól jönnek hozzád), ha nem nézel ki jól, akkor viszont zaklatásnak veszik a kezdeményezést. Viszont azért, hogy szépítsenek a felszínességükön, a helyszínre fogják fogni (mint ahogy a társkeresőkön a férfiak döntő többségét nem azért ignorálják, mert "szia"-t vagy hasonlót kaptak, hanem mert nem néznek ki jól, de erre lehet fogni)
2020. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán, már többször randiztam termi ismerkedőkkel. Szerintem teljesen jól működik, nem volt fura, nem éreztem magam zaklatva.
2020. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nő vagyok. engem szörnyen zavar és elég gáznak érzem. nem azért megyek le hogy ismerkedjek hanem hogy edzek. De én telefont nyomkodni meg pofázgatni sem szoktam hanem azt az 1-1.5 órát rendesen végig edzem. sokszor az is zavar ha a fülesen keresztül hallom hogy másnak be nem áll a szája...
2020. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont ott akarsz ismerkedni, ahol a legnagyobb konkurencia van? :D Szerinted hányan repülnek rá egy kondis csajra mint keselyű a dögre? Elárulom, mindenki ...
2020. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sokan repulnek ra a csajra, de ha egyaltalan szabad, akkor o eldonti, ki jon be. Lehet, hogy pont a kerdezo. Nem tudja eldonteni senki helyette.

Nyugalom, fiam, gyere csak a terembe.

2020. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!