Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mièrt nem tudnak ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mièrt nem tudnak ismerkedni? (instagram, tinder, badoo)

Figyelt kérdés

Ugy értem, hogy pl interneten szeretnek ismerkedni egy lánnyal akkor ő miért nem érdeklődik felőlem, a dolgaim iránt? Direkt olyan kerdeseket is teszek fel amire nem igen vagy nem a valasz viszont utána nem kepesek kerdezni valamit. Minden nő ilyen?

(Tinderen alapbol matchelunk, instan meg like oda vissza, tehat nem hiszem, hogy mem tetszenek nekik)


2020. febr. 5. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Csak a lájkokra, követőkre mennek, nem érdekled őket, mert nem vagy 10/10-es.
2020. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Én attol függetlenül, hogy le szeretnék rázni valakit, udvariasságbol legalább visszakérdezek.

De nem is tinderezek és soha nem is tettem.

2020. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem az a cél hogy megismerd, hanem hogy te lenyűgözd és akkor válaszra méltat. Ez van, az ilyen appokon a csajok nagy része ezt várja el. Tisztelet a kivételnek, csak figyelmesnek kell lenni és találkozhatsz velük is.
2020. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Azért, mert egy önelégült picsusz. :) Ebbe ne láss bele többet, kedves Kérdező. Egy magára valamit is adó ember érdeklődésre érdeklődéssel reagál, így nem vesztettél vele semmit.

És amúgy de, tudunk mi ismerkedni, ha akarunk; nem mindenki ilyen. Én párommal Tinderen ismerkedtem meg, szó szót követett, match után 3 nappal randiztunk, 1 hónapra összejöttünk. :) Sok/több sikert neked is!

24/L

2020. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és amikor tindereztem szó szerint azt vettem észre, hogy rámírt pár pasi, és abból 10-ből 9 nem kérdezett vissza. Én megkérdeztem "Milyen napod volt?" Ő ennyit írt: -Jó.

Írtam neki, hogy "Nekem is. És mit csináltál?" Visszaírt: -Semmit.

Szóval ezzel nem tudok mit kezdeni. Minek ír akkor rám, ha nem akar beszélgetni? Ezért is untam meg az ilyen hülye oldalakat. Egyáltalán akkor minek húz jobbra, ha szimpatikus sem vagyok annyira, hogy beszélgessünk?

2020. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Általában az kérdez aki "lentbebb van"

mondjuk ha egy fullos csajra írsz, attól kérdezned kell, de ha egy 100 kilós csúnya nőre az magától fog kérdezni.

Az a jó ha a két metszet találkozik, én átlagos férfi vagyok akkor ha egy átlagos nő van, az kb oda - vissza fog kérdezni.

Így lenne az ideális bár sajnos az ilyen fosokon a nők sokkal kelendőbbek.

Nekem akivel most beszélek, kb 2-3 napig nem kérdezett vissza, aztán utána elkezdett normálisan írni.


Amugy ha nagyon sokat kérdez a nő, akkor szerintem valami gáz van vele. Persze ez igaz férfire is.

2020. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3%
A nők nagy része túl buta még ahhoz is, hogy beszélgetni tudjon.
2020. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedem neten, de a korábbi netes haverkodás, ismerkedés során is mindig leráztam azokat, akik csak kérdezgettek. Én sem kérdeztem vissza, mert az ilyen fajta kommunikáció számomra qrva unalmas és erőltetett. A való életben egyedül egy vizsgán vagy állásinterjún kommunikálnak így az emberek. Ha valamit szeretnék megosztani valakivel, akkor nem várom meg, hogy rákérdezzen, hanem fogom magam és elmondom. Nem nyűglődök, nem provokálom ki, hogy rákérdezzen, hanem nagy levegőt veszek és belekezdek a mondandómba. Ha valakinek fontos vagyok, akkor szerintem magától is igénye van arra, hogy megosszon velem bizonyos dolgokat az életéről.
2020. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23 vagyok, jó nőnek tartanak. Nagyon sok fiúval kezdtem beszélgetésbe Tinderen (ők írtak rám) és én is ugyanazt tapasztaltam, hogy alig tud valaki normálisan beszélgetést vezetni (10-ből 9). Kb. 5 üzenetváltás után be is fejeztem velük. Volt egyszer olyan is, hogy egy fiúval ismerkedtem nem Tinderről (25 volt) és nagyon bejöttem neki. Tök jól eldumáltunk, mert én jó értelemben nagyon kíváncsi, kérdezgetős típus vagyok, neki sok mondanivalója volt, nekem is volt sok mondanivalóm, de a beszélgetés mindig elhalt egy idő után mert ő majdnem soha sem kérdezett vissza, csak a nagyon alap dolgoknál, mint a "hogy vagy", "mi újság veled". És én meg nem voltam hajlandó mindig az lenni, aki kérdez. Kb. 2 hét után megmondtam neki, hogy engem ez nagyon zavar, hogy nem kérdez vissza. Dumáltunk erről egy fél óráig, és aztán mondta, hogy először el se hitte azt amit mondtam, hogy ő nem kérdez vissza, aztán ahogy gondolkodott rájött, hogy igazam van. o.o Szóval csak hogy tudd, úgy tűnik vannak, akik észre se veszik, hogy nem tudnak normálisan beszélgetést vezetni. (Szerintem sokan lehetnek így)
2020. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

"Mert nem az a cél hogy megismerd, hanem hogy te lenyűgözd és akkor válaszra méltat."


Mert nincs egyensúly. Átlagos férfi -> átlagos nő, sármos férfi -> szép nő, stb...

A nőknek azért nem írnak vissza, mert 10/10esnek (hitt vagy hazudott) férfivel szeretne beszélgetni, a férfinak meg azért nem írnak vissza, mert a nőnek sosem lesz elég jó semmi. Tehát s kommunikáció megszűnik, mert egyik a nem létezőre vár...

Megoldás: a nők leszállnak a magas lóról, azt még időben észreveszik ha akarnak kezdeni vmit a magánéletükkel is, nem csak 40+osan depresszióba esni, hogy elhagyott a hüdematchó, vagy épp magányosan bámulja a sex és new york-ot. Nincs ezzel sem semmi baj, csak akkor ki kell jelenteni, a nők nem akarnak párkapcsolatot, csak egy mesebeli álomképet kergetnek.

2020. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!