Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak pénz lehet az oka annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak pénz lehet az oka annak ha egy nagyon kövér férfi vékony csinos nővel van, vagy más oka is lehet az ilyen pároknak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Más oka is lehet. A szerelem vak, azért mert nagyon sok minden vezeti. Az hogy ki jön be neked sok mindenen múlik pl milyenek voltak a szülők, előző párkapcsolatok, és még jópár dolog, a vonzalom nem véletlenszerű.
2020. febr. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Pénz, esetleg valami egyéb érdeke fűződik a nőnek ahhoz, hogy a férfival legyen.
2020. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Na szerinted?? :D
2020. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Más oka is.
2020. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Az esetek döntő többségében valóban a pénz áll a háttérben. Ugyanakkor az is előfordul, hogy a férfi jelleme fogja meg a nőt.
2020. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Ritkán fordul elő hogy a személyiség, tényleg sajnos pénz áll mögötte általában.


Gondolj bele, ha te jóképű vagy nagyon csinos vagy és válogathatsz, akkor minek választanál egy csúnya, de jó személyiséggel rendelkező személyt ha választhatsz egy szépet ugyanolyan jó személyiséggel. A belső nem a külsőtől függ. Vannak kívül-belül csúnya és kívül szép de belül csúnya emberek is és vice versa.

2020. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Bármennyire hihetetlen de az emberek szoktak olyat h tetszeni egymásnak :D
2020. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Más oka is lehet, ez így igaz.


Habár én eddig csak 2 félébe futottam bele. Kívülről azt hittem, hogy szereti a csaj azt a férfit, és jól elvannak.


Aztán az egyiknél kiderült, hogy "életem szerelme, mindennél jobban szeretem" pasi eltartja őt és dolgoznia nem kell, és itt nem volt hűde gazdag vagy jó munkája a férfinak lényeg, hogy a csajnak nem kellett dolgoznia.


A másiknál szintén elhízott lógó csőcsű lógó hasú, nagy fejű szakállas mint kb egy nagy orángután úgy nézett ki a férfi ő is a "életem értelme, életem nagy szerelme" volt a csajnak, de k**úrvasokat keresett, mindenhová elvitte nyaralni szórakozni évente 50x is a csajt. És nem egy Olaszországba vagy Horvátba...

2020. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy is, a csinos vékony tip-top nőknek csak a belső számít, és arra várnak, hogy egy dagadt, hájas, lógó csöcsű "papamaci" elvarázsolja őket a személyiségükkel....



Aha.


Na ébresztő, Csipkejózsika....

2020. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a kakukktojás. :D

Vékony, magas, természetes szőke hajam van. Diplomás, és állítólag még humorom is van.

A volt párom kopasz, eléggé testes. Szóval nem egy álompasi karakter. Igen, van pénze. Ez engem egy cseppet se érdekelt, mert nekem is van. Mindent felesbe fizettünk. Nem vártam el semmit anyagilag. A humorával fogott meg és a végtelen kedvességével. Sajnos nem végződött jól, de ehhez a pénznek/kinézetnek semmi köze nem volt.

2020. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!