Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korban normális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban normális az első barátnő?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem nem felelek meg a lányok elvárásainak. Emiatt nem volt én nem is lesz nekem soha.

Sok visszautasítást kaptam, vagyok inkább lekoptatast.


Én bár bőven elmúltam 18, és semmi nem volt.


2020. febr. 10. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
16-18 éves korban szokásos az első barátnő.
2020. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen hogy normális.

Most ha azt írja valaki, hogy 22 évesen kell az első barátnőd legyen akkor jobban fogsz aludni, hogy még semmiről se késtél le?


Gondold végig eddig miért nem volt, mi az amin tudnál javítani, hogy vonzóbb legyél mások számára. (legtöbb esetben elég ha csak a saját boldogságodon dolgozol, mert ha te kiegyensúlyozott boldog ember vagy, akinek tart valahova az élete akkor ezt a nők is látni fogják rajtad és ez számukra is vonzó)

2020. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki az igazit keresi és 28 évesen talál rá, van aki 15 évesen már barátnőzik, mindenkinél más.
2020. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan párt, akik középiskolában jöttek össze, és azóta sem volt nekik más, elsők voltak egymásnak, azóta már házasok és van két gyerekük is, már 30-asok.
2020. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50 evesen
2020. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 kb.
2020. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy normális vagy sem. Nekem 21 évesen lett először (mondjuk azóta nem volt) és nem éreztem úgy, hogy bármiről is lemaradtam volna. Egy tartós, szerintem jó kapcsolat volt...
2020. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Írták itt sokan, hogy "nincs normális". Márpedig igenis van, amit a társadalom normálisnak tart, ez most valahol talán 20 éves kor alatt van (nem csináltam felmérést). Nyilván nem lesz semmi ha ezen túllép az ember, de itt már mennek a szemöldök húzogatások meg a "mit csináltál eddig?" kérdések, és igen, van akinek számít társkeresésnél a másik fél tapasztaltsága a kor előrehaladtával.
2021. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
34 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom :)
2023. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!