Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, rendszeresen sportolo,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, rendszeresen sportolo, jo megjelenesu,188/80kg, de nem "helyes" arcu pasikent miert nem talalok partnert?

Figyelt kérdés

stilusom is normalis,nem felvagos, nem bunko, stb

csak Brad Pitt, Justin Bieber, stb. jon be nektek valoban?


2020. febr. 10. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert nem helyes az arcod, és talán a megjelenésed sem olyan jó, mint amilyennek gondolod.
2020. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 orton ***** válasza:
Valószínűleg nem csak arról van szó hogy az arcberendezésed nem lenne karakteres...főleg ha minden mást faszának hiszel, még sincs semmi. Valószínűleg a többi se ennyire jó, mint nekünk és magadnak mondod.
2020. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Leírtad. Nem vagy jóképű.
2020. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
84%

Nekem egyik se jönn be. Nekem Keanu Reeves az egyik zsáberem.

21/l

2020. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Se Brad Pitt se Justin Bieber nem tetszik. Az arc sokkal fontosabb mint a testalkat.

Ezt így látatlanba nehéz megmondani, mi a gond veled.

2020. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Leírtad:nem vagy helyes. Az meg nem az esetem,ha valaki nagydarab.

Amúgy sem Brad Pitt nem jön be,de Justin Biebertől meg egyenesen rosszul vagyok.

Viszont nálam az átlagos testalkat+helyes arc a nyerő

2020. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Itt a gyakorin mindig azt tanácsolják a csúnya pasiknak, hogy menjen sportolni és problem solved, le sem rudja majd vakarni magáról a nőkek.. valóság meg teljesen más, mint a kérdésből is láthatjuk.
2020. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocs, nem vagyok lány, de segítene ha leírnád, hol, hogy, kinél próbálkozol.
2020. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Brad Pitt ha jól tudom kifejezetten nem volt jóképű a sikeressége előtt, vagyis nem tartották annak:)
2020. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, hiába vagyok kisportolva (naponta edzek, egy kg felesleg sincs rajtam), viszonylag magas (184cm) és anyagilag eleresztve (saját vállalkozás), mivel nem vagyok jóképű és soha nem is leszek az, egyszerűen nem létezem a nők számára. Tudomásul kell vennünk, hogy az arc mindennél fontosabb, ha sikeres akarsz lenni a nőknél, ez van.
2020. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!