Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igy valaha baratnom?

Figyelt kérdés

183 centi vagyok, a legtobb helyen azt hallom, hogy a 185 centi a vizvalaszto hatar a lanyoknal. 185 felett jo a pasi. Tegyuk fel felveszek egy cipot amitol 2 centivel magasabb leszek. Azt eszre fogjak venni a nok, hogy azt a ket centit csak magasabb cipovel probalom elcsalni vagy nrm nagyon fogja okrt erdekelni? Koszonom a valaszokat.

Jocó



2020. febr. 11. 17:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A férjem 184 cm, tökéletes a magassága az én 172 centimhez, de észre se venném a 1-3 centi különbséget és szerintem ennél kevesebb se tragédia. Régen nagyon tetszett egy 165 cm-s srác, ő utasított el engem azzal, hogy túl magas vagyok hozzá, ilyen is van. A kisebbségi komplexus sokkal nagyobb probléma, az még Adonisz külsővel is zsigerből taszító.
2020. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ne legyél idióta :D A nők nem centivel a zsebében rohangál. Párom pl 170 centi. Mivel én elég alacsony vagyok, bennem fel se merült, hogy alacsonynak számít, nem foglalkoztam ilyesmivel. Nálam magasabb, ennyi elég volt ezen a téren.
2020. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Telibe szharják ha mellé legalább jóképű vagy.

Én se magasságra nézem, ki a szimpatikus. Egy helyes 170cm pasit előbb választok, mint egy csúnya ógrét.

2020. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

184 cm vagyok. És sose volt barátnőm


30/Laci

2020. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Eletem párja velem egymagas, boven 183 cm alatt van. Es nem zavar, ugy szeretem ahogy van, sokszor veszek fel mellé magassarkút, mondjuk az kicsit zavar, de mar megszoktam. Nem ezen mulik. Megis ő a párom

170cm/N

2020. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Jocó!


Vedd be a gyógyszert, és takarodj vissza a kórterembe, MOST!

2020. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én 170 centiről hallottam. Volt olyan lány évfolyamtársam egyetemen, aki 155 volt, szerintem ahhoz tökéletes a 170.
2020. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Még írjatok, nagyon izgalmas sztorik egy film mellett titeket olvasni.

Még írjátok a sok okosságot. Bár azok sose lesztek 🤭🧐

2020. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!