Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb ha már lemondok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha már lemondok arról hogy valaha családom legyen?

Figyelt kérdés
Eddig még barátnőm sem volt, ismerkedtem már jó pár lánnyal, de senkivel sem alakult ki kapcsolat. 23 vagyok, de én nem ilyen 35-40 évesen szeretnék feleséget meg családot hanem korábban, 25-30 között max.
2020. febr. 3. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha tanulnál a kudarcokból nem?
2020. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen, jobb. Egy ilyen picsogó kisfiú ne akarjon családot. Majd ha felnőtt férfikènt fogsz viselkedni akkor gondold újra.
2020. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom a saját ház/lakás is megvan hozzá, hogy ne anyuci nyakára csináljátok a gyereket, meg emellé keresel is annyit, hogy el tudd tartani a családot egyedül is. A gyerekes hozzáállásodból ítélve közelében sem vagy egyiknek sem
2020. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Baromságokat fognak írni az ilyen kérdésedre. Picsogó fiú... Nem vagy férfi... Ilyeneket írnak úgy, hogy nem is ismernek. Pont mintha a mai nők meg mind nagybetűs nők lennének.

Vágom a helyzeted, sokan vannak így ezzel. Próbáld meg áttekinteni a helyzetet amiben vagy, amiben élsz. Nekem sem volt sokáig nőm és én sem teljesen értettem miért. Aztán rájöttem. Egyrészt erősen válogattam (azóta is), másrészt nem is volt nő a közvetlen környezetemben. Nem egyszerű úgy nőt szerezni, hogy a legközelebbiek azok akik idegenként a Tescoban előtted állnak a sorban.

Mondjuk én a végén pontosan ilyen vadidegent szedtem össze egy bárban.

2020. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

Persze, így megspórolsz legalább 5 év hamis illúziót és rengeteg keserűséget magadnak. A mai nők alkalmatlanok a családra, ha ideig-óráig össze is jönne, bármikor boríthatja az egészet, mert épp megunja, vagy lát egy nálad jobbat.

Engem már nem érdekelnek, szépen rakom félre azt a pénzt, amit egy család igényelne, ebből öregkoromra jól fogok élni majd. Közben meg azt csinálok, amit akarok, nem kell senkihez sem alkalmazkodnom, és nyilván a karrierben is jót tesz, hogy bármikor tudok utazni, vagy túlórázni, ha úgy adódik.


30f

2020. febr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

23 évesen azért ne írd le magad. Kár ezen stresszelned magad, éld az életed, csináld a dolgod és kész. Ne azon kattogj, hogy márpedig neked mindenképpen kell egy barátnő. Inkább gondolj úgy a dologra, hogy a barátnő más dolgok együttes "hozadéka" lesz.

Férfiként amúgy sem vagy lemaradva semmiről, minket nem sürget annyira az idő, mint a nőket.

2020. febr. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!