Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem vagyok szep es senkinek...

Ha nem vagyok szep es senkinek nem kellek akkor lesz valaha is baratnom?

Figyelt kérdés

Nem nezek ki nagyon jol szerintem. Vannak olyan dolgok amiken valtoztatni sem tudom ilyen peldaul a pigmenthiany az arcomon. Eddig kb 3 lanynal probalkoztam volt aki kedvesen volt aki kevesbe kedvesen kuldott el. Nem igazan vagyok most a toppon kicsit rosszul esik hogy senkinek sem kellek. Korulottem mindenkinek van parkapcsolata en meg csak vagyok es a kutyanak se kellek...

Kepet nem szeretnek kuldeni senkinek ha nem baj!

18/F


2014. ápr. 13. 21:43
 1/5 viktorvarga ***** válasza:
18 vagy, szeretnél 16-17 éves csajokat.és nem vagy tul szép.akkor elmondom a megoldást.ami nem lehetetlen,és szinte tuti biztos.egy 2001-2002 es évjáratú,nem kombi,3 as bmw.vagy valami motor,legjob ha gyorsasági.kiteszed a fészbukkra.faszául...lessz aki szeretne veled menni hiddel.
2014. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj, és beszélgethetünk! ;) 19/L
2014. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám magam rondának, inkább átlagosnak. Mégis mindig elküldenek, pedig kedves vagyok, és állítólag jó fej. :)
2014. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is a te cipődben járok csak én 22 vagyok de én tudom hogy soha nem lesz senkim
2014. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van jó sok pénzed, akkor lesz barátnőd, akár 2-3 is egyszerre.

Ha nincs, akkor nem lesz.

2014. ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!