Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ennyire gáz a tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire gáz a tinderes felhozatal?

Figyelt kérdés
Az hagyján, hogy egy összetettebb kérdés megválaszolására nem hajlandók, de azért ott van, hogy menő egyetemre jár meg kiskutya fsza... Az instapitsáktól meg a frász kerülget, annyira műnők. Én kiírtam, hogy komoly kapcsolatot és intelligens nőt keresek, de kb. minek. 29f

2020. febr. 11. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
A tinder alapból egy szextárskereső, talán ők ezt tudják és nem beszélgetni akarnak ha nem mást.
2020. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na jó, de azért azt is megelőzi némi ismerkedés. Ennyi erővel befizethetsz egy prostira is, az egyszerűbb, és biztosabb és azzal sem kell dumálni semmit.
2020. febr. 11. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

a tinder egy fos.

EGY FOS.

2020. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Eleve a tinderen ismerkedni iszonyat gáz.
2020. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én normális lánynak tartom magamat, és lett is onnan most egy normális barátom, szóval vannak fent azért kivételek is.
2020. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig ha én veszem a fáradságot és kiírom h komolyat, akkor meg minek likeol olyan, aki csak sexet akar... sehogy sem logikus a dolog. Az is zavar hogy sokan ki sem töltik az adatlapot, vagy max annyi, hogy ne likeold ha ez meg az meg amaz, hát ezek nem tudom hol élnek.
2020. febr. 11. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen csajt ismertem meg ott, akivel tali is volt. Normális, sok tulajdonságunk egyezett. Csak mégsem volt az esetem.

Kérdésre válaszolva: Igen, ennyire gáz a felhozatal.

2020. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még türelemmel leszek azért, csak tegnap regiztem, előtte sosem voltam fenn. Utoljára 2013-ban találkoztam netről de azóta rengeteget változott minden, hozzáállásban is.
2020. febr. 11. 21:53
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Rengeteg a műnő, a tetovált és nem tudom még milyen alter keveredése az emóval. Mindenféle extravagáns magamutogatás hajókon, távoli nyaralásokon. Amerikában készült cool képek. Lovaglós, kutyás képek. "Ha van kutyád előnyben vagy." "Ha szereted az állatokat húzz jobbra." Segg mutogatás. "Mindenem a kávé, imádok utazni, lovagolni és a kutyám a szerelmem." Mell mutogatás. "180 centi alatt ne húzz jobbra."

Nagyjából ilyenekből áll.

Elvétve van néhány értelmes lány.

2020. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Ja, lényegében minden netes felhozatal elég gáz. Elég megnézned ennél a kérdésnél is a hozzászólásokat: Minden és mindenki rossz, kivéve az aki írja a választ.
2020. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!