Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adjak esélyt egy olyan nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt egy olyan nőnek aki bejön kedves is, csinos is, de egzisztenciálisan nincs rendben pedig már 31 éves?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy gazdag legyen, de egy minimális egzisztenciának kell lennie egy nőnek is.

Óvónő, így gondolom 200 ezernél nagyon többet nem keres, nyilván nem is tudná eltartania magát ugyanis szüleivel él.


2020. febr. 12. 19:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
Ne! És bízzunk benne h normális férfit fog találni
2020. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%

Ezt mi a fenéért kérdezed tőlünk?

Te tudod. Ha neked az rendben van, hogy a barátnőd csak ennyivel fog hozzájárulni anyagilag az közöshöz, akkor adj esélyt. Ha ne akkor ne.

2020. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%
Miért te hány milliót keresel? Undorító ez az anyagias hozzáállás, inkább hagyd, hogy találjon magának egy normálisabb pasit, akinek nem csak a pénze számít.
2020. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
3. Nem csak a pénz számit, de fontos hogy ne csak én tartsam el a nőt. Ő mit fog beletenni? Én legyek az eltartója?
2020. febr. 12. 19:09
 5/38 anonim ***** válasza:
76%

Húha, hova süllyedünk már.

Nekem a nőknél mindig is utolsó szempont volt hogy mennyit keres, sokkal fontosabb hogy intelligens legyen és családcentrikus.

2020. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
30%
#4 igen, nagyrészt mi férfiak simán keresünk annyit hogy egy család megéljen, tehát nem vág földhöz ha a nő nem keres.
2020. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%

Ha valaki óvónő, akkor az miért is nincs rendben egzisztenciálisan? Nem tudom, hogy melyik univerzumban élsz, de nagyon sokan élnek pedagógusi fizetésből.

De szerintem se adj neki esélyt. Hadd találjon egy olyan férfit, aki őt magát értékeli és te találj magadnak egy szerinted egzisztenciálisan rendben lévő hölgyet.

2020. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
6. Tipikus Lúzer akkor húzzon le a nő kívánom szívből....
2020. febr. 12. 19:15
 9/38 anonim ***** válasza:
89%

Miert kellene eltartanod?


Van keresete?

Van.


Kijon belole normalisan?

Valoszinuleg igen.


Ismerkedeskor mi a phasznak tartanad el?


Ha meg egyutt eltek majd a jovoben, a kozos kiadasaitokat nyilvan kozosen alljatok.

Ami nem nagy cucc, leven a csaj egyedul is kepes eltartani magat.


Az, hogy a szuleivel el nem feltetlenul jelenti azt, h nem jon ki a penzebol.

Ha jol elvannak, mindenki kiveszi a reszet a dolgokbol otthon, mindenki felnottkent van kezelve, minek menne kulon?

Hafizeti a rezsit, kajat otthon, akkor is megussza a berleti dijat- havonta min. 50.000 fttal tobb penze marad :) - ergo megkevesbe kellene neked eltartani,mert van sporoltpenze :)



Amugy, eleg gyoker ez a hozzaallas, amit kepviselsz.

2020. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%

Te vagy luzer. Az eszedbe sem jut hogy a szüleivel élt ergo lehet több félre tett pénze van mint neked?


Keresd egy luxus kur@t az majd jól keres te ratyi

2020. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!