Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg vonzó lehet egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vonzó lehet egyes férfiak számára vagy csak mondják?

Figyelt kérdés
Manapság ha férfiakkal ismerkedem szóba szokott jönni,hogy ki mit dolgozik illetve ki mit tanul. Nos én elszoktam mondani,hogy nem rég végeztem dajka szakon és tervezek a jövőben óvodai dajka lenni. És emiatt tökre be lelkesülnek,hogy micsoda jó szakmát választottam magamnak. Tényleg ennyire vonzó lenne ez a szakma vagy csak meggondolatlanul mondják? Ha igen akkor miért mondják rá,hogy tök jó ez a szakma?
2020. febr. 12. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak mondják, bocs, mert hogy gyerekekkel foglalkozol és valószínű szereted őket.
2020. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Egy nő jó ha szereti a gyerekeket ezért 26f
2020. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Igazából annyi áll a dolog mögött, hogy ha összejöttök, porontyotok lesz, valószínű tudni fogod kb minden esetben, hogy mi a teendő a gyerekkel.


Ezért mondják. Mielőtt úgy gondolnád, ez a döntési folyamat nem tudatosan zajlik le.

2020. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
2-3 köszi h összefoglaltatok helyettem
2020. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez semleges.
2020. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon tudom becsülni egy emberben, ha azzal foglalkozik, amit szeret csinálni, és mindent ennek rendel alá. Nem, maga a dajka szakma nem vonzó. Alapvetően nagy felelősséggel járó, megterhelő, ennek ellenére borzasztóan alulfizetett. Nyugodtan el tudnál menni fele annyi tanulással bármelyik áruházlánchoz pénztárosnak, másfélszeres bérért, de mégis a dajkaságot választod. Nyilván eltekintve attól, amikor valaki kényszerből választja ezt a pályát, számomra ez az elhivatottság az, amire be tudok lelkesülni, és máris jobban érdekelsz, mint nő.
2020. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak mondják, hogy jó pontokat szerezzenek nálad.


Lehet persze őszinte, ha család centrikus a pasi.


F

2020. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
En mindig is szerettem az anya tipusu noket, akik nem karrieristak hanem inkabb a csaladnak elnek. Kinek a pap kinek a papne :)
2020. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha jó nő vagy akkor lelkesek akkor is ha csillagász vagy, jósnő, takarítónő agysebész.
2020. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én ezt még nem hallottam, se haveroktól, se kollégáktól. Bár ettől lehet, h van, akiknek számít.
2020. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!