Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg vonzó lehet egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vonzó lehet egyes férfiak számára vagy csak mondják?

Figyelt kérdés
Manapság ha férfiakkal ismerkedem szóba szokott jönni,hogy ki mit dolgozik illetve ki mit tanul. Nos én elszoktam mondani,hogy nem rég végeztem dajka szakon és tervezek a jövőben óvodai dajka lenni. És emiatt tökre be lelkesülnek,hogy micsoda jó szakmát választottam magamnak. Tényleg ennyire vonzó lenne ez a szakma vagy csak meggondolatlanul mondják? Ha igen akkor miért mondják rá,hogy tök jó ez a szakma?
2020. febr. 12. 21:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem vonzó a szakmád...
2020. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert ha hosszútávra keresel nőt akkor hatalmas pozitívum ha szereti a gyerekeket.
2020. febr. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

Mert Ők tündérek, mindig!

Az óvónénitöl, az óvodai konyhásnéniig, mind! 😉

2020. febr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
Az a vonzó benne, hogy szereted a gyerekeket, ezért valószínűleg akarsz is és jó anya lennél. A mai világban, ahol szinte egyetlen nő sem hajlandó gyereket szülni, ez becsülendő, már ha tényleg így van.
2020. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Jómagam is óvodai dajka vagyok, de meglátásom szerint egyáltalán nem ez az, ami vonzóvá tesz a másik nem képviselői szemében. Inkább a személyiség, a kisugárzás, az elhivatottság; végzettségtől függetlenül.
2020. febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy nagyon vonzó, ha valaki óvónő. És dajka ugye majdnem ugyanaz:)
2020. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ mentek a zöld kezek.(:
2020. febr. 13. 11:42
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Férfiként általában vonzónak találjuk az olyan nőket, akik emberekkel (főleg gyerekekkel), esetleg állatokkal foglalkoznak és szeretik amit csinálnak. Ugyanis az egyik legvonzóbb női tulajdonság a gondoskodás, törődés.
2020. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aki nem akar gyereket,annak kifejezetten taszító az olyan nő,aki szereti őket.
2020. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!