Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos férfi nem száll be a társkeresési versenybe, akkor is jöhet a nagy ő?

Figyelt kérdés

Barátomnak barátnője lett úgy, hogy állítólag nem keresett társat.

Angol tanfolyamra járt és egy nővel párba volt a feladatok miatt. Aztán így szépen megszerették egymást.


2020. febr. 13. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet, persze. Van olyan, hogy a boltban egymásnak toljátok a bevásárlókocsit, aztán örökké együtt maradtok. A baj, hogy ez nagyon-nagyon ritka, ezért érdemes tenni valamit az ügyérdekében. Már ha ez fontos neked.
2020. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind kettő komoly kapcsolatom így alakult ki. Teljesen reális ha csak csinálod a dolgod és olyan helyekre jársz ami érdekel, akkor alapból találkozol olyanokkal akikkel valami kis közös van bennetek ami sokkal eredetibb szerintem mint ra görcsölni a társkeresésre...
2020. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Johet, csak pici az eselye. Egy no soha nem kezdemenyez egy atlagos pasinal. Vagy ha nagyon ronda egy no, esetleg akkor
2020. febr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

3. A nők szerinted a külsőséget keresik a belső értékek helyett?

Én átlagos férfinak gondolnám magam, vannak előnyeim és hátrányaim de mondhatni sok csinos, kedves nő szimpatizál velem.

Egy érett női személyiség megérzi ha egy férfi nagyvonalú család centrikus...

2020. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem azt mondom,hogy lehetetlen de az élet nem egy romantikus hollywoodi film 😀 hogy a nagy ő fellök az utcán és beléd zúg ..

A legtöbb dologért tenni kell ...ha meg akarod kapni nem repül a szádba a sült galamb.

2020. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha a srác jól nézz ki..
2020. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
#4: Nem mindegyik nő egyforma, így nem is mindegyikük a külsőségekre hajt. Viszont akik nem, azok nagy része 25-30 felett már foglalt, mivel megtalálta a párját.
2020. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kerestem barátnőt. Aztán eltört a kezem, és a röntgen asszisztens lány kedves volt, összemosolyogtunk. Amikor kontrollra mentem, akkor pedig meghívtam egy kávéra (azóta a feleségem, egy gyermekünk is van).
2020. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Nekem is majdnem így lett valami, amiből nem lett semmi:(.
2020. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam semlegesen, nem is keresve, erőltetve is, mindenhogy. Társkeresőkön, "csak elvagyok és majd jön", élőben leszólítva, "majd a munkahelyen", baráti társaságban, évekig nem gondolva erre, tényleg mindenhogyan. Eredmény: Néhány felszínes barátság, ismeretségek, néhány felsülés, de 30 felett továbbra sem volt soha senkim.
2020. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!