Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csaj zavarba jön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj zavarba jön a sikamlós megjegyzéseimtől, flörtölésemtől, miért keresi mégis a társaságomat?

Figyelt kérdés
Visszafogott, szolid csajról van szó, ha flörtölök vele vagy kétértelmű megjegyzésekkel bókolok neki, zavarba jön és "menekülőre" fogja, viszont utána ő maga keres engem újból.
2020. febr. 13. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Gondolta hátha veszed az adást, hogy "Talán ezt nem kellene!" - de hát nem.
2020. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez csak színház! :)
2020. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert élvezi. Ha nem tetszene neki, akkor már pofán vágott volna, vagy nem keresne soha többet.
2020. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert nagyon szép vagy és ez biztos így van 😌🧙‍♂️
2020. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1 OK, white knight :D
2020. febr. 13. 19:11
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

#5


Ezt most mire véljem? Ez valami "hatalmas beszólás" volt, vagy csak egy hibás utalás?


De jó itt amit hallani akarsz: Te vagy a menő ember, a világ királya, az ultimate menőarc! Vivát, vivát!

2020. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Na ,hogy érdemi választ is kapj: Éj is ilyen lány vagyok. Ha valaki bejön nekem, és flörtöl, vagy szívózik, teljesen zavarba jövök, és elzavarom, pirosodok, menekülök. Belegondolni is gáz, de belém nevelték a gátlásosságot-mindegy, lényegtelen. Ismerek más lányokat is, akik hasonlóan viselkednek. Viszont egy taoasztaltabb férfi ezt azonnal észre veszi. Nálam legalábbis azonnal észre vette a kollégám, hogy azért jövök zavarba, és zavarom el, mert roh..tul tetszik nekem.

23N

2020. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"kétértelmű megjegyzésekkel bókolok neki" Szerintem marha kínosnak érzi, azért menekül. Ez csak a fejedben hangzik menőn...mások csak kínosan érzik magukat helyetted is.


Amúgy a white knight kicsit félrement itt...


[link]

2020. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Keress téged ,mai napig ?akkor bejössz neki
2020. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Bejössz neki,tuti élvezi a dumád
2020. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!