Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Akinek nincs oka az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Akinek nincs oka az önbizalomra (alacsony/sovány/ronda stb. ) de mégis magabiztos a kisugárzása, az a ti szemetekben pozitívnak számít vagy inkább ripacskodásnak/erőltetettnek?

Figyelt kérdés
Ugye megvan előttetek az a tipikus kettős mércét jól tükröző jelenet, amikor az alacsony és magas pasinak egyaránt nagy hangú önbizalomtól duzzadó habitusa van, előbbi mégis egy komplexusos, kompenzáló kis mélynövésű/kisp***ű guggoló mellszobornak van elkönyvelve a nők (vagy akár a férfiak) által, utóbbi ugyanezzel a viselkedéssel meg a nagy magabiztos, macsó és társasági nagydumás kellemes személyiség benyomását kelti. Vagy ha egy pasi ronda és előnytelen tulajdonságokkal rendelkezik, de mégis ártatlan mosollyal magához szeretné ölelni a világot, akkor a nők ferde szemmel néznek rá és rosszat/hátsó szándékot gondolnak a viselkedésébe (perverz disznó, aki a szoknya alá akar férkőzni), a tökéletes álompasi meg ugyanezzel a közvetlen attitűddel mindenkit levesz a lábáról és a társaság középpontja lesz. Én nem akarok általánosítani, mert a tanult és valódi értékeket képviselő nők biztos nem tesznek ekkora különbséget szép és csúnya ember között, de azt hiszem a fenti soroknak van valóságalapja. Szóval az lenne a kérdésem, hogy egy előnytelen külsejű (az én esetemben alacsony és sovány) pasinak érdemes-e "magához ölelni a világot", pozitívan és boldogan megélni minden percet az embertársakkal és magabiztosságtól duzzadva mindenkivel szemben közvetlennek lenni, vagy inkább maradjak meg egy konzervatív, magammal szemben kritikus személyiségnél és ne játsszam túl azt a szerepet, ami esetleg nekem nem állna jól, csak a vonzó és férfias pasiknak. Bónuszkérdés: Egy kisember lehet-e egyfajta alfahím jellemvonásokat magában hordozó (szóval nem a tipikus humorzsák, hanem igazi férfi) központi társasági figura vagy a csajok tudat alatt sosem fogják őt komolyan venni?

2017. jún. 14. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Komolyan a gyk-n kapott visszajelzésekből szeretnél személyiséget építeni?
2017. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak a véleményeitekre lennék kíváncsi és arra, hogy ti ezzel kapcsolatban hogyan viszonyultok az általam említett két eltérő adottságokkal rendelkező, de azonos személyiségű emberhez. Magyarul a ti esetetekben létezik-e ez a kettős mérce. Nyugodtan leírhatjátok az igazat, mindenkit felpontozok.
2017. jún. 15. 00:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Legy pozitiv es epitsd a szemelyiseged es anyagiakat. Konditeremben vastagodhatsz illetve bjj edzeseken elony az alacsonysag. Ott gyorsabban megizmosodsz. Az nagy elony.

A vidamsag kedvesseg nagy elony mindenhol.

N

2017. jún. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs oka az önbizalomra?

Ne haragudj, de alanyi jogon mindenkinek jár, hogy legalább annyira tartsa magát, mint a többi ember. Lehet, hogy nincs bennem sem semmi extra, ezt elismerem, de hogy kevesebb nem vagyok senkinél és jogom van annak lenni, aki vagyok, az biztos. Értsd ezalatt, hogy én is kiállhatok magamért, kifejezhetem a véleményem normális harárokon belül, érvényesülhetek, nekem is lehet humorom, öniróniám, én is mondhatom, hogy ez vagy az jön be nekem és hogy valahol igenis szexi vagyok. Én is szerethetek, ismerkedhetek emberekkel, nincs semmi de semmi, ami miatt nekem fejet kellene hajtanom, még ha ronda is lennék, vag, hasonlók. De nem vagyok. Nem tetszem mindenkinek, de tettem és teszek magamért épp eleget ahhoz, hogy nekem nyugodt legyen a lelkiismeretem és úgy gondoljam, hogy alapvetően egy szerethető lény vagyok, aki jó társaság is lehet és képes másnak széppé tenni a napját.(:


És aki emiatt elítél, az a beteg, nem én. Azzal meg nem foglalkozom. Nekem régebben nagyon sokan gázoltak ilyesmivel az érzéseimbe és mára hidegen hagy. Tudom a magam hátrányait és előnyeit és tudom, hogy ha sokkal rosszabb is lennék ennél, akkor is jogom lenne annyira tartani magam, mint bárkit, akivel ismerkedem.

2017. jún. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként sosem volt rám panasz azóta. Nem tetszettem mindenkinek, aki tetszett nekem, az oké, de nem is nagyon nyomultam, ha nem láttam jeleket. Emberként mégis mindenki megbecsül és szeret ennek ellenére. És nekem alapvetően ez a fontos. Szeretem, hogy nem a szorongásomról és a kisebbségi érzéseimről szól egy beszélgetés, hanem kiadom magamból azt, amit akkor is tennék, ha sokkal szebb lennék vagy sokkal másabb helyzetben lennék. A vonzalomról nem dönthetek, szépként sem dönthetnék. De arról igen, hogy jól érezzék magukat velem és adjak nekik valamit, ami nem az én rossz érzéseimről szól. Szóval én magamhoz tudom ölelni a világot és meg is teszem. És nem löknek el, sőt.:)))
2017. jún. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elméleted szerint nekem sem járna az önbizalom, mégis van. Na, nem vagyok beképzelt, csak tudom, hogy emberileg nem ér többet az, aki megfelel a kor ideáljának.


Viszont introvertáltként a nagyszájú emberektől visszvonulok a csigaházamba. Legyen az nő vagy férfi. Nekem a másik pofájába mászás nem önbizalom.

2017. jún. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azbalcsony pasik 90 százaléka nem luzer, épphogy joval határozottabb és törtetöbb (nwm átgázolok-tipus) épp azért, mert kompenzálja ezzel a magasságbeli hátrányát.


A párom alacsony, de iszonyat nagy dumája van, okos, mindenre talál megoldást, nem picsog és hisztizik, és a társaság középpontja.

2017. jún. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 acelsziv ***** válasza:

"Akinek nincs oka az önbizalomra (alacsony/sovány/ronda stb. "

Miről ugatsz te féreg? Mi az, hogy nincs oka?

Az, hogy te egy életképtelen, gerinctelen, felszínes takonygombóc vagy még nem jelenti azt, hogy mások - akár nők akár férfiak - is azok. Bárkinek lehet önbizalma függetlenül attól, hogy néz ki. És az oka rá az, hogy jobb egyenes gerinccel rátekinteni a világra, mint féregként csúszni mászni a porban.

És te, mint pozitív világot ölelő valaki? Ilyen felfogással? Inkább egy szánalomkupac vagy.

2017. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!