Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban hol ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban hol ismerkedni? Hol lehet párt keresni? Milyen jól bevált módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetben, amikor valaki nem egy nagy bulizós és nem nagyon vannak olyan barátai, akivel el tud járni bulizni/ismerkedni, az ilyen embereknek hol van lehetőségük ismerkedni? Társkereső az oké, de ezen felül, akár élőben, személyesen? Ki mit javasol?
2020. febr. 14. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár itt?
2020. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szociális életem teljes hiányából adódóan próbálok a magányos órákban társadalmilag hasznos tevékenységeket folytatni. Pl. járok vért adni, pont ma megyek kórházba, körbevezetésre, mert jelentkeztem önkéntesnek a gyerekosztályra, állatmentő egyesületnél logisztikázásokat vállalok, de menhelyre is járkálhatsz sétáltatni, ott a konditerem, sorolhatnám. Tök mindegy, mit választasz, csak gyere ki a szobából.


Azt hozzátenném, hogy én ezeket nem ismerkedési célzattal csinálom, szimplán nincs magánéletem és mindenki hagyjon is békén (orvosi eset vagyok). Ahogy kilépsz a házból, már ott a potenciál - pláne, ha látják, hogy jót teszel.

2020. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Végezz valami kutatást.


"Hogy ki hol ismerkedett meg a párjával?"

Interneten kívül, és barátok hiányában, azaz egyedül.

2020. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Akár itt?"

Itt nagyon kretének vannak.(t. a k.) Elég megnézni a mai egyedül vagyok V.napon kérdéseket. Nem is csodálom hogy az ilyen kretének a kutyának sem kellenek!

2020. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt nem
2020. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!