Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos ilyen esetben a kegyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ilyen esetben a kegyes hazugság egy incel férfinek?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje nővel sem voltam. Igen nem vagyok kelendő, incel vagyok.. Ez van!

Végre egy viszonylag csinos lánnyal alakul valami.. Érdekes de akar engem talán azért mert azt hiszi komolyat akarok. Pedig nem , meg is őrülnék egy nő mellett. Szóval lehet ez kicsit hülyítés így és ez szemét dolog de ha azt mondom hogy csak szexet akarok tuti menekülne mert azt megkapná jó pasitól is.

Nyilván más lenne a helyzet ha jó pasi lennék akkor nem kéne füllentenem..


2020. febr. 14. 11:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%

A karma előbb vagy utóbb, de visszafog ütni.

Azért van veled, mert az hiszi, hogy komolyat szeretnél vele, hisz benned. Kár, mert egy ilyen trágyadombba nem kéne.

Aztán meg csodálkozol, hogy senkinek se kellesz. Hát nem csodálom.

2020. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Szánalmas.
2020. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Ez minden, csak nem kegyes, ez csak sima hazugság és átverés. Szánalmas gyáva, hazug féreg vagy, te ti "rendessrácok" már csak ilyenek vagytok, szóval nincs ebben semmi meglepő.
2020. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

De hogy tudnék szexhez jutni más különben? Nekünk is van szükségünk szexre.

A fizetős nőket ne mond mert az undorító

2020. febr. 14. 11:59
 5/37 anonim ***** válasza:
93%

Nem jogos. Ez van!

De ha amúgy se érdekel más véleménye, akkor mi a kérdés?

2020. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

Az a szerencse, hogy mivel ilyen nyomi vagy, utana siman lerendeztet valamelyik haverjaval. Nyugi, nem veresre gondolok, de kapni fogsz olyat, hogy utana tobbet nore se mersz majd nezni xD

Masik eset, hogy el sem juttok odaig, mert lebuksz siman.

2020. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak szexet akarsz, akkor miért nem mész egy fizetős lányhoz? Ja, hogy nincs pénzed.... Undorító, féreg vagy.
2020. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%

Ebben hol a kegyes hazugság?

Ne is csodáld, ha szüzén fogsz meghalni. Előbb kiderül, hogy ótvar a jellemed, minthogy be tudd csempészni a lompost. Sok sikert!

Ha ennyire csak a szex a cél, és téged nem zavar, hogy az egész hamis, miért nem mész egy prostihoz?

2020. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%
Gratulálok kérdező, remélem ezek után már soha senkinek nem akarod beadni, hogy azért nem kellesz a nőknek, mert ronda vagy és csóró. Szánalmas szardarab.
2020. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az ilyenek kiszűrésére bevett gyakorlatom van. És az azt követő megfingatásnak eddig senki sem örült túlzottan. Ráadásul peralapja sem volt...


Nem minden nő ostoba. Tartsd észben, különben nagyon meg fogod szívni egyszer.

2020. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!