Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés kezdeti fázisában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés kezdeti fázisában (közeledési-, kezdeményezési fázis, rövid beszélgetések fázisa) mennyire normális, hogy nagy "feszültség" van a két ember között?

Figyelt kérdés

2020. febr. 14. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megvan a kémia, normális.
2020. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Ha feszültség alatt idegeskedésre gondolsz, akkor nem. Az már halott ügy. Minden egyes nővel akivel életemben sikerült összejönnöm, már az első pillanattól kezdve sikamlósan ment a dolog, így nem volt frusztráció.

Ez valamiért bele van kódolva a nőkbe, hogy amelyik férfi izgul a közeledéskor az nem méltó hozzájuk, az alacsonyabb rangú náluk, az off.

Képzeld el pl. igazán macsó férfiakat, mint Harrison Ford, Geroge Clooney, Brad Pitt, Antonio Banderas meg ilyenek. El tudod őket úgy képzelni, hogy idegesek egy nővel való ismerkedéskor? Ugye ez elképzelhetetlen. Kicsit így van a valóságban is.

2020. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kinek a részéről van feszültség?

Nő, Férfi, esetleg mindkettő?

2020. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Eléggé visszahúzódó vagyok, ha nagyon tetszik egy férfi, akkor sajnos nagyon zavarban vagyok felnőtt nő létemre, ...pedig alapvetően barátságos embernek tartanak. Ismerkedésre kicsit rágörcsölök, be kellene lazuljak...ez lehet kétértelmű jel a másik fél számára...elutasítónak tűnhetek a szemében. Próbálok kedves lenni, nyitott, hogy odamerjenek jönni hozzám. Az illetővel kapcsolatban nagyon egyértelmű a kölcsönös tetszés, ez miatt nehéz a kapcsolatteremtés is, ismerkedési céllal nem mész oda munkahelyen csak úgy egy nőhöz/férfihoz...szerintem. De lehet túlbonyolítom.


Szóval én kissé visszahúzódó vagyok, a férfin néha érzem a feszültséget a hozzám való viszonyulásával kapcsolatban (egyébként elég laza, magabiztos embernek tűnik)... Pl. egy beszélgetésünk után újbóli találkozásnál távolságtartó. De lehet, csak pozitív visszacsatolásra vár, utána megint lazábbnak látom...


Igyekszem türelmesnek lenni, mindig megvárni, hogy Ő kezdeményezzen..

2020. febr. 14. 20:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell megvárni, hogy mindig ő kezdeményezzen.
2020. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az egyes jól írja.
2020. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket figyelembe véve azt javaslom, hogy legyél egy kicsit lazább, sajnos igaz, hogy az ideges viselkedéssel, meg a szemkontaktus kerülésével visszautasítónak tűnhetsz. Próbálj meg kommunikálni vele, egyenlőre építsd ki a komfort zónát köztetek, legyél vele közvetlen, utánna lehet tovább is vinni a dolgot, randi pl. Sajnos esetemben is volt már ilyen, hogy a lány túlgörcsölése miatt nem lett belőlünk semmi, utólag pedig kiderült, hogy odavan értem, csak akkor már párkapcsolatban voltam, úgyhogy ezért is szükséges változtatnod. Egy dolog legyen előtted mindig: Vesztenivalód nincs.
2020. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Normális, ha nagy az ellenállás.
2020. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet vannak korábbi csalódásai ami miatt csökkent az önbizalma! Ha tetszik neked akkor nyomulj te hogy lássa akarod a folytatást.
2020. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
380 Volt? :D
2020. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!