Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek a szemüveg mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a szemüveg mennyire lehet hátrány ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
20/n
2020. febr. 14. 20:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Miért lenne hátrány? Évek óta szemüveges vagyok és nem hogy hátrány de sok dícséretet kapok mennyire jól áll ! Szerintem inkább szexinek tartják a férfiak mint sem hátránynak.
2020. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%
Akkor hátrány ha ez miatt fusztrált vagy! Ne legyél!:)
2020. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%

Manapsag annyira jo szemuvegkeretek vannak, hogy en is inkabb lecsereltem a kontaklencsemet szemuvegre, mert sokkal jobban nezek ki vele :D Utana mindenki dicserte, csaladtagok es kollegak is, hogy mennyire jol nezek ki vele.

De ha semmikepp nem akarsz szemuveget hordani, akkor meg mindig ott a kontaktlencse, bar szerintem kb barmi jobb annal, meg egy bena szemuveg is, minthogy fel meterre se lasson el az ember...

2020. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a szemüveg, már ha jól ki van választva, még dob egyet a nő kinézetén, szerintem szexi. Nekem bejönnek a szemüveges nők.
2020. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%
Nálam se opció a kontaktlencse.Viszont nem látok.Kb.2,0-2,5 dioptriaval kezdtem, de annyira utálom magamon, hogy csak percekre vettem fel.Mindig azt éreztem, hogy rondabb vagyok,mint nélküle, pedig már az is elég durva.Most tartok a 3.szemuvegemnel és ez az első, ami már szinte mindig rajtam van. Egyreszt,mert már alig látok nélküle,másrészt,mert nem érzem már, hogy annyira csufitana. En azt mondom, hogy ha nekem sikerült megtalálni a megfelelő keretet, akkor bárkinek.Amugy előnye is van: Például könnyebb úgy szeretni, hogy látod a másikat+nem jössz össze mindenféle rondak,mert nem látod😀Komolyan, volt olyan pasim, akit a szakítás után láttam először rendesen.Csalodas volt😄
2020. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretni, szemezni.Bena telefon.
2020. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Mikor ilyet olvasok, hogy dugós szemüveg, meg szexi, olyankor felváltva utálom a rossz szemeimet, meg a gusztustalan világot.
2020. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
49%

Alapjában véve nem a szemüveg lehet hátrány, hanem ha a nő jelleme nem vált ki bennem vonzalmat. Ebben az esetben meg teljesen mindegy, hogy szemüveges-e, vagy nem. Amúgy egy megfelelően választott keret még akár dobhat is a nő megjelenésén, szóval én nem mondanám hátránynak a szemüveget.


Holnap szemüveges lánnyal randizok amúgy és nagyon jól áll neki. :)

2020. febr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%

Ismerkedésnél sosem volt rajtam szemüveg. Annyit azért még látok...Olvasáshoz, munkához használom, ott meg mindegy :/

Engem azért zavar, mert rettentő távol áll a stílusomtól. "Az nem én vagyok". Szóval azzal a szemüveges oldalammal sehogy nem tudok azonoaulni. Zavaró is minden szempontból. Talán egy jól eltalált kerettel nem lenne rossz. De nekem alapból nem áll jól, pedig nem vagyok csúnya nő.

2020. febr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
28%

A szemüveg öltöztet. Nekem eddig minden pasim imádta. Sőt amikor először lett szemüvegem, az akkori pasim 'erre izgult' és valóban van ez a titkárnős érzésük. Szinte csak férfiakkal dolgozom, mikor egy kolléganő vett fekete keretes szemüveget, minden férfi agyon dícsérte. Nekem soha nem volt negatív dolog ismerkedésnél sem.


Szerintem itt veled van a baj meg az önértékeléseddel. Nyilván ha 90 kg vagy, akkor nem a szemüveg miatt nem tetszel a pasiknak, hanem a túlsúly miatt, kár is a szemüvegre fogni.

2020. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!