Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lábfétist is csak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lábfétist is csak azok a nők tartják visszataszítónak, akiknek nem szép a lábfejük, nem szépek a lábujjaik?

Figyelt kérdés

Ez kb. olyan lehet mint a korrupció, csak az tartja rossz dolognak aki nem részesül a pénzből. Jó ez kicsit bugyuta példa volt, de a lényeg lejön belőle.

Egyszer beszélgettem egy lánnyal erről a dologról, és ő is mondta hogy ez milyen visszataszító, meg hogy ő pont ezért nem jár nyáron se olyan cipőben. Aztán hozzátette hogy meg azért nem mert neki sajnos rondák a lábujjai, nem szép a formájuk, meg túl rövid rajtuk a köröm is.

És ekkor kicsit leesett a tíz filléres, hogy valójában ezt is csak azok tartják rossz dolognak, akik nem részesülnek belőle? Mármint, ha egy nőnek gyögyörűek a lábai azt előszeretettel mutogatja is, főleg amikor van rá lehetőség (nyáron).


2020. febr. 14. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom van-e ilyen összefüggés de logikusan hangzik. Nekem egyik láb se különösebben szép és csak ami tényleg csúnya (deformált gombás gyulladt stb.) az csúnya. Ilyen értelemben az enyém nem csúnya. Átlagos. Nem "mutogatom" mert szerintem kényelmetlen a szandál és csak ritkán mozgok papucsban. A zárt cipőket preferálom.

Ami a fetist illeti nem értem. Ugyanúgy ahogy a fenék nyalogatását a fül nyalogatást és ezer egy fetist se.

Engem az zavar hogy eleve nem viselem el hogy hozzá érjenek a lábamhoz. Csikis és kellemetlen. Másrészt az egy "koszos" testrész a szememben. Funkcionális nem érzéki. Semmilyen izgalmat nem kelt bennem se az hogy az enyémet nyalogassák meg szaglásszák (mint egy állat) se az hogy lábbal dolgozzak valakin. Utóbbit egyébként érdekesnek találom de valószínűleg hamar elunnám úgy meg nem túl izgi és vonzó a szex ha unatkozom közben.

De ahogy a bdsm-ben se lennék benne vagy az análban úgy nem értem ez miért kéne hogy kivételt képezzen. Aki ilyen vágyakkal él az keressen olyat aki erre nyitott. Nem értem miért ez a fetis kéne hogy a kivétel legyen a szabály alól.

Viszont ha jól sejtem ugyan az az egy két felhasználó tér vissza rendszeresen ezzel a "gonddal".

2020. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Az én tapasztalatom az, hogy a többség számára a lábfétis ugyanúgy semleges lenne, mint a többi olyan fétis, ami őt nem vonzza, de a lábfétises férfiak nagy részére jellemző egy olyan tolakodó és agresszív nyomulás, hogy egy idő után akaratlanul is magát a fétist tartja visszataszítónak a lány. Nyilván tisztelet a kivételnek stb, de kiskamasz kortól olyan szinten jönnek kéretlen üzenetek meg célozgatások ezzel kapcsolatban, amit én más fétisnél ilyen mértékben nem tapasztaltam.
2020. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 2. Válaszolóval; sztem is azzal van a baj, h túlzásba esnek egyesek. A lábfétisnek is vannak "fokozatai"...
2020. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sztm szép a lábam, simán felveszek egy papucsot, de én sem lennék ilyen férfival.

N27

2020. febr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

[link]


Jah, ez a felállás aztán tényleg csak azoknak nem jön be, akiknek trampli lábai vannak. A normális, kiegyensúlyozott nők értékelik ha kutya/sorozatgyilkos módjára nyaljak a lábát, és csak azok nem akarják ezt, akik frusztráltak, komplexusosak, és igazából gyűlölik magukat.

2020. febr. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az enyém nem szép, mégsincs bajom a lábfétissel. Régebben az zavart, hogy csak ellenszenves lábfétiseseket ismertem, előtte meg az, hogy nem erogén zóna, arra neveltek, hogy koszos, rossz, mosd sokat, tartsd tisztán, takard el(vegyél fel zoknit), nem egy “értékes” rész, olyan érzetet keltett bennem, mintha valaki a könyökömet akarná a szájába venni. Eszembe sem jutna, fura és undi.
2020. febr. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Ez kb olyan, mintha azt állítanám, hogy te is kizárólag azért nem vagy benne abban, hogy két meleg csávó dugjon egyszerre, mert még nem részesültél belőle és nem tudod, milyen jó.

Szerintem ahogy valamelyik korábbi válaszoló is írta, azért visszataszító nemcsak a lábfétis, hanem a legtöbb fétis, mert az ilyen pasik valójában nagy ívben szarnak az emberre, erőszakosan nyomulnak, jóformán még a nevedet sem kérdezik meg, csak hadd lássák már a lábad és hadd nyalogassák. Ilyen felállás legfeljebb akkor vonzó egy nőnek, ha őt magát is annyira izgatja az, hogy nyalják a lábát, hogy emellett az, hogy mégis ki nyalja, milyen ember csak másodlagos fontosságú. Azért szerintem elég ritka, hogy egy nőt ennyire vonzzon az ilyesmi. Ha lenne egy férfi, akivel megismerkedünk, szimpatikusak lennénk egymásnak, együtt lennénk x ideje és előállna azzal, hogy amúgy szeretné megmasszírozni a lábam, akkor nem zavarna különösebben, mert más az, ha velem van és más, ha tök mindegy kivel, csak elégítse ki a fétiseit.

2020. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szép lábam van, régebben lakozztam mindig a körmeimet, szandált hordtam a nyáron, volt lábujjgyűrűm is ezüstből. A lábfétist mégis undorító dolognak tartom.
2020. febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én undorodom attól, ha valaki hozzáér a lábamhoz. Akár a saját lábával is, amikor alvás közben mondjuk összeér véletlenül, akkor zsigerből rántom el a magamét. Nem tudom, miért van ez így, elemi borzongást érzek, ha valaki idegen hozzáér a lábamhoz. Egyébként borzasztó csikis is vagyok, mindemellett, szóval ha valakinek eszébe jutna az ujjaimat szopogatni, reflexből rúgnám orrba.

Mégis szép lábfejem van. Szép a formája, szépek az ujjak, a körmök, nekem is tetszik, szívesen nézegetem, nyáron mindig szandálban járok (már csak a szellőzés miatt is). Szerencsére nem ismerek lábfetisisztákat személyesen (legalábbis, nem tudok róla), de az egész lábbal kapcsolatos megszállottság tőlem annyira távol áll, előbb vállalnék be egy pisilős fétisest, mint valakit, aki a lábam akarja nyalogatni.

Szóval szerintem nincs ilyen összefüggés, akivel erről beszéltél, valószínűleg csak egy szeletkéje volt azoknak, akik nem támogatják ezt a fajta vonzódást.

2020. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Én nagyon szeretem nézegetni, ápolgatni a lábfejem, tök szép cipőben meg csak úgy magában. Plusz az egyik régi munkatársnőm pedikűrös lett, és rajtam gyakorolt mindent, akciósan csinálja a lábamat, szóval elég szép.


Ennek ellenére a hányinger fog el, ha a lábfétisről hallok.

2020. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!