Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az a lány, akiről nem lehet eldönteni, hogy szép vagy csúnya?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem, akár linkelhettek képet is. Egyik ismerősömet nagyon szép lánynak tartom, ő meg azt mondja magáról, hogy ronda, és ezért nem ismerkedik.

Viszont az ismerősöknél is van aki mondja, hogy szegény milyen csúnya, a másik meg, hogy milyen szép lány. De semmiképp se átlagos arcú.

Szerintetek milyen arcberendezése van, annak akiről nem tudod eldönteni, hogy most milyen? :D

Köszi ha válaszoltok, kíváncsi vagyok.



2020. febr. 14. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Olyan nincs. Hát valaki vagy szép vagy nem. Nem?,
2020. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen arc amiről beszélsz?

Mutasd meg.

2020. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ezt rosszul látod, mindenkinek más a szép
2020. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Glenn Close, Barbra Streisand, Sarah Jessica Parker, Jennifer Aniston, Meryl Streep


Pl. ők nekem nagyon nem tetszenek, mégis gyönyörűzik őket. Az ápoltság némi bájt ki tud hozni belőlük.

2020. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan még nem volt akiről nem tudnám eldönteni.
2020. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Angelina Jolie-ban annyi szépség sincs mint egy asztalban, másnak meg ő az etalon.
2020. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem általában a nagyon karakteres arcú nők ilyenek. Sarah jessica parker jó példa. Igazából lófejű, de ennek ellenére valahogy mégis jól össze van rakva. Nekem van még egy magyar színésznő, aki ilyen...Jordán Adél.
2020. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, pl Jennifer Aniston jó példa. Számomra nagyon furcsa, sőt kifejezetten nem tetszik. Mondjuk, a stílusa sem jön be. Nincs benne semmi...

Mégis ismerőseim közül is sokaknak tetszik, szerintük gyönyörű és aranyos.

2020. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A válasz szerintem adott: ha lány tulajdonképpen csúnya (de nem kövér) viszont a mosolya ill. a kisugárzása bájos, megszépíti (ismerek ilyet) akkor nem lehet eldönteni, szép is meg nem is, elsősorban a mosolya képes előhozni a rejtett szépséget a nőből, amivel másképpen láthatjuk őt
2020. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!