Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki állatokban (kutya, macska)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki állatokban (kutya, macska) találja meg a "párját/párjait" arról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Találkoztam már eléggé attraktív nőszeméllyel is aki kutyákkal élt pedig biztos talált volna párt hamar.


Ez miért van? Ez egyfajta önigazolás mert a kutya feltétel nélkül szereti és nem kell szembenéznie a hiányosságaival?


2020. febr. 15. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Vagy mert a kutya szeretetében nem kell folyton kételkednie.
2020. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
2 kutyaval lakom, akik a volt parom mellett lettek, es heti terapiaba jarok, hogy szembenezzek a 'hiányosságaimmal' :)
2020. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Sem csalodnia.
2020. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Kutya, macska esetében max. barátságról beszélhetünk.

Párt soha nem helyettesíthet egy házi kedvenc.

2020. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is vannak háziállataim, szeretem őket, de nyilván egy párt nem pótolnak. Nem is ezért vannak, aki a "párját találja meg" egy háziállatban, annak célszerű lenne felkeresni egy pszichiátert.
2020. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Jó törődni olyannal, aki nem egy hálátlan gci. Nekem van kutyusom és párom is, mindkettő addig marad, ameddig nem okoz csalódást. :) A kutyában biztos vagyok, a párom meg majd bizonyít.


Nem arról van szó, hogy az embert ne szeretnék szerintem mások és azért tart kisállatot. Sokkal inkább arról, hogy úgy törődhet és kap törődést, hogy nem alázzák meg, szorítják sarokba és nem bszogatják. A nők legnagyobb problémája nem az, hogy ne kellenének, hanem hogy szarrá vannak csalva meg ott vannak hagyva akkor is, ha dögös, full okés nők. Na, a kutya nem szarik oda, ahonnét eszik.

2020. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát az állat inkább soha fel nem növő gyerek (persze az sem teljesen), mintsem pár. Van, akinek magányűző, de sokaknak nagycsalád mellett is van házi kedvencük, úgyhogy azért ilyesmit kijelenti túlzott általánosítás.
2020. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem is az állatok inkább az utódokat helyettesítik/egészítik ki, mintsem a párt pótolják. Abból kiindulva, hogy én hányszor álmodtam terhességről és szülésről, aminek a végeredménye a bepólyált vagy az írni-beszélni megtanult macskám volt, elég egyértelmű, hogy nem a társkapcsolatot helyettesítette sosem :D

Attól még, hogy valaki kutyával/macskával él együtt, még egyáltalán nem biztos, hogy nem akar/tud párt találni. Legalábbis, nem amiatt, mert állata van.

2020. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azt vágjuk, hogy azért, mert valaki jól néz ki, nem elég egy kapcsolathoz? Ez még csak a külső. Honnan tudod, hogy nem-e egy kibírhatatlan ember a mindennapokban?
2020. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
A kutyam a szerelmem. Ha elloltozik a baratom,senkivel se koltotok ossze tobbet. Max par kutyat meg veszek a mostani melle. Egy kutya mindig orul nekem,a foztom is nagyraertekeli,reggel mindig atolel meg rammosolyog,sose ideges velem.
2020. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!