Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti mit gondoltok az egyedül élő, de otthonukat házikedvenccel (kutya, macska, stb. ) megosztó nőkről?

Figyelt kérdés

Pl. ha online társkeresőn láttok olyan nőket, akik több fotón kutyával, macskával fotózzák magukat. Mi a benyomásotok róla?

1. Azt sugallják, hogy ha nem szereted az állatokat, nincs közös jövőnk

2. Már olyan szinten szeretet- és férfihiányuk van, hogy borzasztóan kivannak

3. Azt akarják szemlélteni, hogy már nagyon szeretnének gyereket

4. Feltétel nélküli szeretetre vágynak, amire köztudottan csak az állatok képesek


...


Ki mit gondol az ilyen hölgyekről?



2017. febr. 11. 10:14
1 2 3
 1/28 Krukutyán Levente ***** válasza:
34%
Azt, hogy szereti az állatokat és hogy olyan sötét, hogy azokkal pózoljon neten.
2017. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, hogy nem ferfikent irok, de szerintem a tobbseg azert tart allatot, mert szorakoztatoak, jofejek, puhak, aranyosak stb :D Nem pedig ilyen tudat alatti kompenzalas meg egyebek miatt. Nekem van parom, nem vagyom gyerekre meg egy jo darabig es megis van macskank is. Gyerekkoromban is mindig volt otthon valami kisallatunk, akkor meg plane nem ferfihianyrol volt szo... Szoval remelem senki nem gondol ilyen butasagokat az allatot tarto szingli emberekrol :D
2017. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezt nem gondolja túl senki. Azért pózol állatokkal, mert szereti őket. Ennyi.
2017. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Szereti az állatokat, ennyi. Mondjuk abban azért van valami, hogy ha te nem szereted őket, akkor a közös jövő kérdéses, mert ugye én sem állnék szóba olyannal aki utálja a kutyámat (aki egyébként kint van a kertben, nem bent a házban).
2017. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a hölgynek is, természetesen ők is írhatnak. Szerintem a 4 pont, amit felsoroltam, mind megállja a helyét önmagában - emberfüggő, ki mit lát bele egy ilyen dologba. Arra lennék kíváncsi, kinek mi jut még erről eszébe, előnyként, vagy hátrányként értelmezi-e ezt a helyzetet, ha társkeresőn egy amúgy szimpatikus nő sok fényképén a kedvencével mutatkozik.
2017. febr. 11. 10:45
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha megengeded, feltételezem a "macskásnő" sztereotípiára voltál kíváncsi...

Szemény szerint én nem gondolok többet bele, szereti az állatokat, ha belegondolsz, végeredményben ők a társai a mindennapokban. Esetleg azt gondolnám extrém esetben, hogy állatjogi aktivista.

2017. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%
Az első válaszolóval értek egyet és még hozzátenném, hogy én olyan nőket is ismerek, akik a családi házikedvenccel pózolnak és posztolják ki, amúgy meg ünnepnapokon foglalkoznak érdemben az állattal.
2017. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Senkinek nem támad olyan gondolata, hogy ha egy nő egy csomó képen a kutyáját ölelgeti, akkor azzal arra akar utalni, hogy már nagyon szeretethiánya van, szívesen ölelgetne újra egy férfit vagy gondoskodna újra egy férfiról?
2017. febr. 11. 11:03
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te ebbe mit látsz bele, az téged jellemez, és nem a nőt.

Mondjuk társkeresőn állatos képem sose volt fent. De válás után egyértelmű volt, hogy a kutya és a macska nálam marad a kertes házban, nem az exem viszi magával a panelba, albérletbe.

Kidobni nem fogom őket, elvégre felelősséget vállaltam értük.

Így lettem egyedül élő, kutyás-macskás nő. :)

Vannak persze állatos képek rólam is, hiszen "családtagok". Ott vannak minden kerti partin, sétán, vagy ha nyáron lemegyek a kutyával a tóra.


Ettől még nem akarok gyereket, és nem vonyítok a kuki után. ;)

Sőt magányos se vagyok, vannak barátaim is.


Engem az érdekelne, mit jelent, mikor társkeresőn olyan képet tesz ki a pasi, amin egy hallal a kezében pózol. ;)

2017. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%
Tuti szexel velük.
2017. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!