Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki a műszak alapján keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a műszak alapján keres párt? Ilyen van vagy meg lettem szívatva.

Figyelt kérdés

Mikor erre feleltem neki ,hogy akkor alig marad pár ember aki megfelel a feltételének akkor átkozodott majd letörölt.

Persze nyilván az az ideális ha a szabadidő közös de két felnőtt dolgozo önálló életet élő embernek ez ritka....később meg ha komolyabbra fordul lehet másképp alakítani . Úgy viselkedett mint valami hisztis kisfiú...


És igen,tuti emaitt mert előtte a képek és más alapján eléggé odavolt


2020. febr. 17. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk valahol érthető.

Ha valaki állandó éjszakás, vagy hétvégén is dolgozik, azt sokan nem tolerálják.

Gondolj bele, párod hazajön reggel 7-kor, te meg akkor indulsz melóba.

2020. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok állandó éjszakás.

De ma már ritka a klasszik 8-4ig munkaidő,erre mondtam neki ,hogy akkor nem sok esélyes van.

2020. febr. 17. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Simán lehet. Mi értelme annak a kapcsolatnak, ahol hétvégén találkoztok meg aludni? Részemről semmi.
2020. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ritka a 4-8 órás munkaidő? Hát öcsém, sok multinál voltam, de mindenhol volt egy főidő 9 és 17 között, általában 8 órás rugalmas munkaidővel. Anyukám ruhaboltban eladó, ő is reggel 10-re megy és 6-kor zár. Nem. Értem, mi ebben a ritka. Mindenhol ezt látom kb.
2020. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem így értettem hanem reggel 8től délután 4ig.

Amikor egy műszakban voltam én akkoris 9-17:30ig voltam.

2020. febr. 17. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleve egészségtelen, ha az ember egyfolytában a másik seggében van.
2020. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő nem olyan nőt keres, akihez elmegy heti egyszer, esznek, dugnak, aztán go haza. Inkább az ilyen gondolkodású pasi ritka.
2020. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez totál baromság, aki műszakban van még több is a szabadnapja összességében

Pont ezért irtam ,hogy szerintem meg lettem szivatva ezzel a kifogással,

Ettől az is jobban esett volna ha aztmondja nem tetszel külsőre /túl magas vagy /túl öreg vagy bármi.

2020. febr. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!