Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell úgy viselkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell úgy viselkedni valakivel hogy több is kialakulhasson?

Figyelt kérdés

Tudom elég gáz hogy erről, így kérdést írok ki (pláne hogy lány vagyok) de nincs sok túl tapasztalatom ilyen téren.

Egyetemre járok már második éve, közvetlen vagyok alapvetően, csúnya sem vagyok mégis még sosem volt kapcsolatom, most pedig már egyre inkább lenne rá igényem.

Igaz hogy az utóbbi időben speciel pont nem jártam sokat új emberek közé, de alapvetően ezt a par hónapot leszámítva sokat járok társaságba, sok új embert ismerek meg, stb.

Ahogy az ismerkedésen filóztam, rájöttem hogy nem is igazán tudom hogy nekem lányként hogyan kéne viselkednem valakivel aki mondjuk tetszik és akivel szívesen ismerkednék nem baráti szándékkal.

Általánosságban hogyan kéne nőként viselkedni valakivel aki bejön és akivel úgy érzem lehetne több is. Persze nyilván ehhez a másik fél szimpátiája is szükséges de az alapján amit látok/hallok/olvasok csak nagyon kevés ember kezdeményez csak úgy, minden különösebb előjel nélkül.

Az egyenesen hívd el randizni most nem annyira opció (amúgy nincs senki konkrét most) mivel nem nagyon van tapasztalom, úgy érzem hogy ahhoz azért kéne némi rutin.



2020. febr. 17. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne játszmázz és ha találsz egy normális srácot ne menjen friendzone-ba. Ennyi.
2020. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!