Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell így viselkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Azért írok, mert mostanság sokszor jártam úgy, hogy ha elhívtam randizni egy hölgyet, akkor bár igent mondott, utána folyton minden kifogást keresett és végül semmi nem lett belőle. Ez miért jó nekik? vagy manapság ez a divat? Nincsen azzal gond, hogyha esetleg egy találka után azt mondja, hogy bocs, de veled nem. De miért kell csak simán hülyíteni a másikat? Ha meg alapból nem szimpatikus nekik az adott partner, akkor miért nem mondanak nemet? Ezt teljesen nem értem. Nekem is volt már oylan, hogy nem jött be a lány és nemet mondtam. DE, ha igent mondtam ,akkor legalább egyszer tuti, hogy elmentem vele. De ez. Annyira undorító húzás. Igent mondani valakinek és aztán hetekig csak szivatni. Én nem értem miért ilyen a társkeresés manapság. 23/F



2018. dec. 21. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Meggondolta magát. Nézd, írni meg telefonon beszélni könnyebb, mint elmenni a megbeszélt helyre. Ebből már kapcsolat úgyse lesz....
2018. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem tudok válaszolni, ellenben én teszek fel Neked kérdést?

Miért nem a lányokat kérdezed meg erről? Bizonyára adnánk (őszinte, vagy hazug ) feleletet...

2018. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem voltál túl rámenős? Én volt,hogy azért mondtam valakinek,hogy találkozzunk,hogy ne unalmaskodjon
2018. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Megtorpant a lány, nem gondolja komolyan vele a találkozót. Ezen nincs mit csodálkozni. Élőben kell ismerkedni.
2018. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Menet közben meggondolták magukat.

Én egyszer tettem így, én hívtam el a fiút randira, de a fiú többször is goromba volt velem, mielőtt eljutottunk volna odáig.

Hívj el olyan lányokat, akikkel régebb óta ismeritek és kedvelitek egymást!

2018. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj az ismerőseim közül akik bejöttek azoknál már próbálkoztam és a nagyrészük nemet mondott. Így nem nagyon tudok mit tenni. Csak az ilyen semmiből ehívás meg nem megy annyira. Ráadásul, mivel legtöbbször a végén így járok, már kedvem se sok van hozzá. Ígyis van elég stressz a munkámban nem kell még a mindennapokra is a szívás. Csak azért zavaró, hogy már ennyi sincs meg a legtöbb emberben manapság, hogy ha igent mondanak akkor utána elmenjen legalább egyszer valahova az illetővel. Úgy, hogy soha egy rossz szót nem szóltam nekik. Némelyik haverom meg úgy beszélvelük, mint valami háziállattal és velük bezzeg mindegyik elmegy radnizni. Nekem si inkább úgy kéne viselkedni.
2018. dec. 21. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
7: Látod, akkor az idegrendszerük nem egy olyan fiúra van ráállva, aki egyenrangúan beszél velük. Ki kell szakadj ebből a közegből, valami teljesen más való Neked, mint amiben most vagy!
2018. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy abban a pillanatban még jó ötletnek tűnt, vagy megsajnáltak. Az is lehet, hogy nem akartak szemtől-szembe megbántani.
2018. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ha csak abban a pillanatban volt jó ötlet, miért beszéltek velem még hetekig/hónapokig.
2018. dec. 23. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!