Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak a meztelen női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a meztelen női testre gerjednek és ezért nem vonzóak számukra a tetovált nők? Itt van a kutya elásva?

Figyelt kérdés

Több ezer év alatt beléjük lett kódolva, hogy ha egy nő meztelen, akkor párosodni kell vele. A tetoválásokat az agy nem tudja hová tenni és ezért a férfiak ösztönösen elkerülik az ilyen nőket, mert nem lehet őket teljesen meztelenre vetkőztetni.


Ezek a tetovált nők már akkor sem lesznek meztelenek férfiszemmel nézve, ha leveszik a ruhájukat:

[link]


Hiába, a férfiak mégiscsak vizuális típusok és az állati ösztöneikre hallgatnak, ahogy azt Schobert Norbi is megmondta. Igazam van?



2020. febr. 17. 17:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#10: Bármit írsz? Ez egy intelligensen megfogalmazott kérdés, tele forrásokkal és észérvekkel. Te csak annyit írsz: ez hülye. Hát erre mit reagálnék? Nem állok le vitatkozni a te szinteden lévő emberekkel.
2020. febr. 17. 17:53
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

Azt nem fogod fel, hogy nincs igazad. Kezdve ott, hogy nagyon sok tetovált nőnek van párja. Sok férfinak kimondottan bejön a tetoválás. Pár férfinak pedig kimondottan ez a fétise.

Te egy egészen szűk kisebbséget képviselsz az ízléseddel.

2020. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, de aki a képen van arra alapból gerjednék tetoválás ide vagy oda :D Munkahelyen is van egy lány, akin van tetoválás és ő is egyike a legszebb és legszexibb nőknek, akikkel volt szerencsém találkozni. Amit állítasz nem fedi a valóságot. Ha az egész testét borítja tetoválás az már jobban taszító, de akinek csak itt-ott van az bőven belefér. 34f
2020. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Te már ide is átszabadultál?
2020. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Ez az ember mindenhol ott van és heti szinten ír ki kérdéseket. Én is azt gyanítom hogy elutasitotta egy tetovált nő és azért ilyen kis frusztrált. Ma minimum két ilyen kérdést kiirt.
2020. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Ott van a kutya elásva a beteg agyadban. Már bele is rohadt.
2020. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 peca1000 ***** válasza:
100%

Igazad van kérdező!


Azért a belinkelt csajt szívesen meghúznám! :D

2020. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A női lábfejen lévő tetkó még oké, de máshol nem, mert számomra nem annyira nőies ez a megjelenés egy nőtől.
2020. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%
Ennél nagyobb baromságot se olvastam mostanában. És van aki ilyenen kattog te jó ég, ember csinálj valamit az életeddel nem hiszem el hogy nincs jobb dolgod mint ez.
2020. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
56%
És mi van akkor ha én mondjuk szeretem azokat a csajokat akik tetoválva vannak. Akkor nem is vagyok férfi. Amúgy lekakálom kinek milyen a teste. 🤣
2020. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!