Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok jó az ismerkedésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jó az ismerkedésben, így soha az életben nem barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőt szeretnék nagyon de nem nagyon van lehetőségem hol ismerkedni, meg nem tudom hogy kell elkezdeni, meg mit kell mondani hogy tudja a lány azt hogy én nem csak barátkozni akarok vele.

Még sosem volt senkim. Mások olyan könnyen összeismerkednek, nekem meg nincs szerencsém.


2020. febr. 17. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
szard le
2020. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért, hol nevelkedtél, kérdező? Egy barlangban, elzárva a külvilágtól?
2020. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok jó az ismerkedésben, így soha az életben nem barátnőm?"


Helyett:


"Nem vagyok jó az ismerkedésben, hogyan tanulhatnám meg, hogy nekem is legyen barátnőm?"


Ugye h kevésbé hisztis és megoldásorientált?


Ha megy az angol akk Dan Bacon youtube csatornáját javaslom.

2020. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj a legtöbb ember és a legtöbb "oktató" videó is azon az elven működik, hogy minél szélesebb körben PRÓBÁLKOZZON az illető és akkor a nagy számok törvénye alapján biztosan összejön valami. Szinte kivétel nélkül minden hasonló "ismerkedős, hogyan legyen barátnőm stb" tartalom erre épít. Jó esetben nem értelmetlen tanácsokat ad, arra vonatkozóan, hogyan legyen annyi bátorságod, hogy odamenj véletlenszerűen nőkhöz, aztán a 6000 porfáraesés után talán az egyiknél szerencséd lesz. Illetve a másik tulajdonsága ezeknek még az, hogy egy NAGYON hosszú beetetés után vegyél meg jó drága pénzért valami tartalmat, amitől aztán BIZTOSAN lesz csajod... mintha ez így menne.

Én inkább azt javaslom, hogy próbálj a saját érdeklődési körödben mozogni, legyél minél aktívabb a hozzá (hozzájuk) tartozó szociális eseményeken.

2020. febr. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!