Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tàrsfüggősèget hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tàrsfüggősèget hogyan lehet leküzdeni? Adnàtok tippeket?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Sport
2020. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Önismeret, ha kell, pszichológus.
2020. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miòta az eszemet tudom kapcsolatban voltam, misebb (max. 3 hònap) kihagyàsokkal. Volt egy 14 èves kapcsolatom is, miòta vèget èrt kapcsolatbòl kapcsolatba megyek, akkor èrzem jòl magam, ha udvarol valaki. Azonnal szerelmes leszek, megfojtom, csak körülötte forognak a gondolataim, szorongok hogy el fog hagyni, hogy nem szeret elèggè. Rossz lapcsolatban is benne maradok, nem tudok szakìtani. Ha szakìt velem màris keresem a következő jelöltet. Szànalmas! Ùgy èrzem elveszìtettem önmagam. Hogy lehet ebből egyedül kimàszni? Aki hasonlò problèmàval küzd, vagy küzdött szìvesen beszèlgetnèk.
2020. febr. 18. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, pszichiáter, egyértelműen. Múltad és rád gyakorolt hatásainak teljes feltárása.
2020. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Semmi esetre sem pszichológussal. Egyszerűen azáltal, hogy elkezded tudatosan megfigyelni az érzéseidet, gondolataidat, és felülemelkedsz a társfüggőségeden.

Segíts önmagadon, mert más nem képes neked segíteni önmagadon kívül.

2020. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De èn egyedül akarom leküzdeni! Nem akarok pszichològust. A szociàlis fòbiàbòl is egyedül làbaltam ki több èves munkàval.
2020. febr. 18. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is egyedül küzdöd le, ha igénybe veszed pszichológus segítségét. Nem oldja meg helyetted, csak támpontot nyújt, hogy rövidebb és hatékonyabb folyamat legyen, persze ha te saját magadnak akarsz nehézséget csinálni senki nem gátol. Egy rakat ilyen könyv van az interneten keress rá azokra.
2020. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5/6! Igen, de jò lenne valamifèle segìtsèg, könyv gyakorlati ùtmutatòkkal, fòrum, esetleg hasonlò problèmàkkal küzdő ember tàrsasàga, tàmogatàsa. Nem tudom merre induljak el!
2020. febr. 18. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!