Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyennek képzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyennek képzeltek el egy olyan fiút akinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Csak rosszat tudnátok róla gondolni?

Lennél egy ilyen fiú első barátnője?


Én el sem tudom képzelni hogy hogy járhattam így, tudom mi lehet a gond, de nem egyszerű ezen változtatni. Úgy érzem hogy jó barát lennék, csak hozzám hasonló lányt nem találok. 22/f


2020. febr. 18. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
22 évesen még nem olyan nagy probléma. De egyébként olyanokat gondolnak, hogy valami gond van veled, ronda vagy, személyiségeddel se stimmel valami stb.. 31/f
2020. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Sok csajnak izgató ez a dolog, hogy szűz pasinak lehetnek ők az első.
2020. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Semmi extrát nem gondolok róla, valószínűleg egy csomó ismerősöm van, akinek nem volt még barátnője, csak nem mindenki frusztrálja halálra magát ezen. Ha a hozzád hasonlóan frusztrált, szerencsétlen, szánalmasan bizonytalan srácokra gondolsz, akkor olyannak képzelem el őket, hogy ülnek a sarokban bármilyen , meg sem szólalnak, rá sem mernek nézni egy lányra sem, kiveri őket a víz és hebegnek-habognak, ha egy nő megszólítja őket egy hétköznapi helyzetben.
2020. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőre azt gondolnám, hogy valószínűleg nem lehet túl sármos, vagy legalábbis nem az a tipikus címlap fiú, aki utána bomlanak a lányok, illetve gyanítanám, hogy nagyon zárkózott, gátlásos, ami nekem egy bizonyos szintig még tetszik is.
2020. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Esetlen cringe balfsz akivel szégyelled, hogy szexeltél, annyira kínosan szarakodott.


Nekem ez jut eszembe róla és is inkább 30-hoz, mint 20-hoz közel nem akarok ilyen dedó szarságokkal szórakozni. Arra ott volt a 17 éves énem.

2020. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
22 még nem gáz. 25-28 körüli tapasztalatlan pasikat én elszoktam utasítani. Meg azelőtt mielőtt világossá válna mi a baj vele.
2020. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gondolnék róla rosszat. Lehet, hogy eddig nem úgy alakult az élete, ahogy szerette volna. Pl gátlásosság fiatalkorban, vagy nem mert nyitni lányok felé akik tetszettek neki. Ismertem valakit, aki csak ezért belement kapcsolatba valakivel aki annyira nem is jött be neki... na, az a gáz. El fog jönni a megfelelő lány. Ne akard görcsösen, addig “dolgozz “ magadon , az önbizalmadnak is jót fog tenni :)
2020. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2020. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!