Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Vallásos lány a barátnője"--...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Vallásos lány a barátnője"-- milyennek képzeltek el egy vallásos lányt?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés néhány napja, amiben egy huszonéves lány kérdezte, hogy mit szólnának a srácok, ha kiderülne, hogy a lány akivel ismerkednek még szűz. És jópár válaszban megjelent az, hogy rögtön ott is hagynák, mert aki ilyen idősen szűz, az biztos fanatikusan vallásos, meg lelkileg defektes stb.

És felmerült bennem, hogy tulajdonképpen milyennek gondoltok egy vallásos lányt? Ha meghalljátok azt, hogy vallásos, akkor milyen kép jelenik meg a fejetekben róla? Milyen tulajdonságokat társítotok hozzá?

Kinézet, stílus, értékrend stb. ill. abból a szempontból, hogy el tudnátok-e képzelni barátnőnek? Ha nem, miért nem?


Kíváncsiságból kérdezem, nem akarok vitát szítani, meg semmi ilyesmi. :)



2012. nov. 12. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
hülyének.. nem érdekel a vallás
2012. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

Ha valaki szüz iylen korban azzal semmi gond ha melé valásos akkor már igen.

A vallásról meg annyit h ez a gyengék hite. Befolyásoltság. A papok találták ki az egészet. Az ősmagyarságnak nagyon szép vallása volt amit persze a papság eltitkolt és szinte akkor irásos bizonyitékot megsemmisitetett. Én is h olvassak erröl nehezen tudtam beszerezni a könyvet. És aki a kereszténységben hisz nemillik hozzám mert más az értékrendünk.

2012. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy vallásos és vallásos közt nagy a különbség

nem láttam a kérdést íy nem tudom ő melyik kategória de vannak azok a nagyon fanatikusok meg azok is akiknek annyi a vallásosság hogy babaként meg lettek keresztelve, meg hisznek Isten és egykét dolog létezésében de ebben ki is merült a dolog.

utóbbinál a szüzesség kérdése szerintem nem a szabályok megrögzött megtartásából fakad, hanem hogy szimplán nem talált addig neki tetsző partnert vagy nehezen bízik meg valakiben.

ilyen meg van egy csomó a nem vallásosak között is

előzőnél meg azt mondom kemény dió, nehezen talál olyan párt aki vár a házasságig, belemegy abba hogy egy éven keresztül házasságra felkészítő órákra járjon vele paphoz meg mittomén még mikkel jár ez

de nem mondom hogy lehetetlen csak hát... én nem várnék azért lányként se valakire éveket vagy ahhoz nagyon elvetemült módon kell szeressem az illetőt

és csak akkor vállalnám ha minden szexuális töltet, érintés nélkül (mert tiszteletben tartanám ha ezt kéri) de láthassam őt meztelenül hogy egészséges-e a teste, lehetőleg úgy hogy erekciója van.

mert azért nem vennék zsákbamacskát és a házasságnak egy nagyon fontos tartalmi része a szex ami ha nem működik, a házasság is olyan mintha két tejtestvér élni egymás mellett.

2012. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Mellettem lakott a koliban egy vallásos lány, rendszeresen végighallgattam, ahogy éjjelente kúrják (elnézést a kifejezésért, sajnos ez volt a tényállás; ha valaki szexel, az visszafogott nyögésekkel, egy két hangosabb sikollyal jár max; ez a csaj meg végigvisította az éjszakákat). Ő úgy oldotta meg a lelkiismereti problémát, hogy ilyenkor olyan részeg volt, hogy másnap semmire se emlékezzen.

Én is jártam egy vallásos sráccal, de csak egy évig bírtam, hogy semmi szex. Én így nem tudom elkötelezni magam valaki mellett. Nem az a legfontosabb, de lényeges kérdés, lássuk be.


Szóval én jó véleménnyel nem vagyok az ilyen lányokról. Bár nyilván elsődlegesen fiúkhoz szólt a kérdés, de gondoltam megosztom a tapasztalataimat.


24/N

2012. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegy miben hisz. Hiába van vallása, ha rossz uton jár. Engem nem zavar a vallása és nem azért, mert akkor hűséges lesz meg stb. Én hiszek benne és ezért könnyen összhangba lehet kerülni.
2012. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindegy, hogy hívő, vagy vallásos. Illetve az se mindegy, hogy tolerálja-e azt, hogy engem az egész dolog hidegen hagy ateista lévén. Ja, és a lakást se aggassa tele vallásos szimbólumokkal. Amúgy mindegy :)
2012. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

2. hozzászóló fektethetne ennyi energiát a helyesírási kéziszótár felkutatásába is, mert a saját példánya nyilvánvalóan évekkel ezelőtt elveszett.


Továbbá tájékoztatásul közlöm, hogy a kereszténység is vallás.

2012. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

"és csak akkor vállalnám ha minden szexuális töltet, érintés nélkül (mert tiszteletben tartanám ha ezt kéri) de láthassam őt meztelenül hogy egészséges-e a teste, lehetőleg úgy hogy erekciója van."


Áruld már el, hogy a méreten kívül ebből mit tudnál meg?

Az ég világon semmit. A méret meg kb annyit számít (bizonyos extremitások kivételével), mint az, hogy szereti-e a túróscsuszát.


24/N

2012. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

bocsáss meg utolsó hogy nekem számít a méret és ebből nem csak azt tudnám meg.

egrészt, 13 centi alatti pénisszel szerintem akármit csinálna, nem éreznék belőle semmit.

másrészt, pont mivel nem éltem szent életet és több partnerem volt, találkoztam olyannal hogy Merevedési Probléma.

amikor valakinek nem olyan merev, kemény már látszatra sem a pénisze mint kellene legyen egy huszonévesnek, amikor szinte teljesen lefele ló vagy extrém módon görbe, van-e fitymaszűkülete és nem tud vele kielégíteni.

ezt mind meg lehet belőle tudni

azt is, mennyire pocakos és mennyire szőrös, minden rendben van-e, megvan-e mindene

2012. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De a vallás, hogy jön össze a mérettel?o.O Ez a logika röhejXD
2012. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!