Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt miért gondolják azt sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért gondolják azt sokan hogy ha magas az ember akkor könnyebb part találni?

Figyelt kérdés

Szerintem egyáltalán nem egyszerűbb. A legtöbb lány 160-170 cm és hozzám képest túl alacsony ami egy kicsit zavaró lehet pl csókolózásnál szerintem, meg a legtöbb lány is így van ezzel, én kb 190 vagyok. De az alacsonyabb lányokhoz vonzódóm pedig, a magasabbak annyira nem tetszenek.

Én hátránynak érzem a magasságom, nehéz izmosodnom, vékony vagyok. Sosem volt még barátnőm.


2020. febr. 19. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Attól még nekik tetszik a magasságod, hogy alacsonyabbak nálad. 😄
2020. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

"nehéz izmosodnom" :))))


Szóval sírsz, annak ellenére, hogy a magasságod alapján minden lányt fel tudnál szedni.

És keresed a kifogásokat. Csak így tovább, így legalább több marad nekem. Pedig többnyire magasabb barátnőim vannak.

2020. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na most pl én kiestem, mert 177 cm vagyok, a másik meg túl alacsony a 170-el. Ha annyira nem jön be a magas, akkor mégis az alacsonyakkal kell kezdened, más választási lehetőséged nincs.
2020. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Az a peched, hogy a kis lányok tetszenek. De nem pech, mert még így is lehet csajod, és imponálni fog neki a magasságkülönbség. Lehet nem vagy valami helyes, bénán öltözöl. Edzzél minden héten, ha nem hízol, kockahasad lesz. Ha pasi lennék, én ilyen 185-190 magas testet szeretnék. Azzal könnyebb csajozni, élni.
2020. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem alacsonyabb lányokhoz vonzódsz, csak mivel belőlük több van, könnyebben találsz olyat aki tetszik. Pl, egy társaságban van 9 alacsony lány, 1 magas, esélyes hogy alacsonyabb fog tetszeni. Ja és eddzzél, magasabb fiúkra is kell némi izom.
2020. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy mekkora az illető.
2020. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én imádom az ilyen magas pasikat!!!
2020. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a magasságod miatt nincs barátnőd. Az alapvetően vonzó a nőknek, az alacsonyak közül is rengetegnek.


Más hiányosságaid vannak, amiken dolgoznod kell, hogy sikeres legyél a nőknél.

2020. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!