Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak én vagyok ennyire szerencsétlen? Mindig az történik velem hogy ha megtetszik valaki, akkor az illető mással jön össze? Létezik hogy ennyire szivat az élet?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, igaz ugyan hogy még fiatal de rettenetesen szerencsétlen.

Már kislánykoromban is ez volt hogy ha megtetszett egy fiú pl akkor (konkrét eset) az adott személy a legjobb barátnőmnek kezdett "udvarolni", nyilván 10-11 éves gyerekek szintjén.

Középiskolában még asz elején szerelmes lettem egy srácba, persze a srác megint a legjobb barátnőmnek keztde el csapni a szelet, bár nem történt köztük semmi.

Aztán később lett volna valaki akivel komolyabbra fordulhattak volna a dolgok (nyilván ide is igaz hogy középsulis szinten) de aztán úgy tűnt a srácot nem érdeklem a továbbiakban hanem egy másik lány, vagy inkább mondjuk úgy ő jobban érdekelte.

Aztán már az egyetemen történt hogy volt egy rendezvény ami több napig tartott (nem, nem gólyatábor) és ott jóba lettem egy lánnyal. Persze a kiszemeltem is ott volt, aki ezt a csajt kezdte el fűzni ráadásul én ezzel a lánnyal voltam egy szobában így amikor mentem pl aludni a srác ott feküdt a másik csaj ágyában aki ugye akkor ott pont szobatársam volt. Akkor már kínomban csak nevettem magamon hogy ennyire nem lehetek szerencsétlen..

Aztán az utóbbi pár hónapban volt valaki aki tetszett, nem vagyok szerelmes de valamilyen szinten már érzelmek is fűznek hozzá. Az utóbbi egy hétben pedig egyfolytában rá gondoltam. Pont mostanában kezdtem el gondolkodni azon hogy kéne lépnem valamit, mert jól kijöttünk, miért ne alapon....erre ma hallottam egy ismerőstől hogy van barátnője. Szóba jött egy beszélgetés során.

És igazából már nem tudom mit tegyek...

Konkrétan azt érzem hogy az élet szándékosan babrál ki velem ilyen téren. Elkezdek gondolkodni valamin, hpogy de jó lenne ha egyről a kettőre tudnánk jutni, (nyilván nem élem magam bele nagyon ezekbe a dolgokba) erre mindig jön egy óriási pofon.

Nem vagyok csúnya se, most nemrég kezdtem el ráállni nagyon az edzésre, diétára hogy igazán jó alakom legyen (legalább hátha kicsit javítok az esélyeken) de nyilván ez nem 2 nap alatt történik. Járok társaságba, közvetlen vagyok, a humorom is elég jó (bár ezt így elég furcsa magamról kijelenti, inkább azt mondanám hogy a visszajelzések alapján), mégis mindig megszívom?

És a probléma az hogy már fejben is így állok hozzá ,mert ezt már nagyon sokszor tapasztaltam..

Mások is vannak hasonló cipőben? Hogyan tudnék ebből kilábalni?



2020. febr. 18. 20:26
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Ráadásul ez a mai nagyon szíven ütött...Egyszerűen nem tudom megmagyarázni csak így meghallottam hogy "...ja mert az xy barátnője....." és nagyjából azt éreztem hogy lebénulok hogy ennyire szerencsétlen nem lehetek.

Ezt csak így jól esett kiírni bocsi:D

2020. febr. 18. 20:28
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi. Nem te vagy az egyetlen
2020. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Na de hogy mindig ez történik? Konkrétan mindig.

Hogy lehet ebből kilábalni?

2020. febr. 18. 20:35
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nàlam is ez van csak nem sràcokkal.

Az àlmaim màsoknàl teljesülnek.

Pl autot szerettem volna de nem jön össze, de volt egy idöben hogy ez a cél, erre bnöm bejelenti hogy a pàrjàtol kapott egy kocsit(ugy hogy nem is tud vezetni es nem is akart de igy elkezdte tanulni)

Volt egy idöben szerettem volna egy plusz butort, hàt màs pont olyat kapott, ami aztàn nekem nem lett meg soha.


A többi tul szemelyes nem irogatom le.


De szoval az àlmaim vàgyaim nekem is folyamat màsnàl teljesülnek valahogy.

2020. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
nyilván olyan srác tetszik meg aki nagyon jol néz ki és baromi jol ért a csajok nyelvén. Nem lehetsz biztos abban h mikor melyik lánynál viháncol. Válassz inkább csendesebb jó lelkű srácot, jobban jársz
2020. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#4 esetleg ha gondolod privatban megírhatnád a többit, anonim aznoldal úgyis, persze nem erőszakoskodom csak érdekel:)

Köszönöm a válaszodat!

2020. febr. 18. 20:40
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

4. vagyok.

Tudom megoszto, de olvastam a vonzàs törvenyeröl, hogy mindent be tudunk vonzani ha akarunk, csak nàlam valahogy egy kicsivel mindig arrébb teljesül. Tesok baratnöknel jelenik meg az ami az en àlmom.

Valahol hiba lehet a rendszerben

2020. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#5 tévedsz, nagyon sokféle ember volt már. Volt aki abszolút csendesebb típus. Na ő volt az aki egy ideig érdeklődött aztán valaki más jobban érdekelte.

A mostani sem kifejezetten az a csajozógép típus.

Értem en hogy nem jöhet mindig minden össze, de hogy semmi? Ismétlen nem csak alfahímekről van szó a kérdésben.

2020. febr. 18. 20:43
 9/24 A kérdező kommentje:
#7 vonzás törvenyéről én is, csak valahogy esetemben is mindig máshoz került a szerencse..
2020. febr. 18. 20:44
 10/24 A kérdező kommentje:
Ja és a vicces az hogy ezek a pofonok mindig akkor jönnek, amikor már époen kezdeném úgy látni a dolgokat hogy na ebből vegre kisülhet valami...es akkor betalál.
2020. febr. 18. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!