Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a tipikus férfi k....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a tipikus férfi k. rvák, fuckboyok akarnak tőlem bármit is, ha tudják, hogy érzékeny vagyok? Hogyan tudnám elkerülni ezeket?

Figyelt kérdés
Normálisan öltözködöm, akik ismernek, azok tudják rólam, hogy érzékeny vagyok és könnyen meg lehet bántani. Mégis mindig olyan fiúk szemelnek ki maguknak, akik nem bírnak ki 2 hónapot se nő nélkül és mindig fűznek valakit. Nem tudom, hogy min kellene változtatnom ahhoz, hogy pont ezek a hímnemű kvák kerüljenek el, és csak a rendeseknek legyen kedve ismerkedni velem. Már volt barátom, de arról is kiderült, hogy még csajozni akar, és általam nyert önbizalmat magának. Már valamennyire "megkeményítettem" magamat, határozottabb vagyok, és távolságtartó. Ezeken kívül mit kellene még tennem?
2020. febr. 20. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Erre van igényetek.
2020. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 peca1000 ***** válasza:
35%

Azt, hogy nem 2 hónapig, hanem max. 1 hétig vársz a szexxel, mert onnantól teljes joggal hihetik, hogy hülyíted őket.


Egy normális pali sem vár tovább.

2020. febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Mert ezek tetszenek, ezeket veszed észre, a többi lúzer/csakbarát skatulyába teszed...
2020. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, de ha ennyi ilyennel találkoztál, plusz látsz magad körül, nem sikerült kiszűrni bizonyos ismertető jeleket?
2020. febr. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem masokkal van a gond hanem veled. Ilyeneket keresel tudat alatt. Szerintem merengj el azon hogy te mennyit adsz a kulsosegekre, es hogy milyen tipusu pasikat szedsz ossze. Meg vagyok gyozodve hogy ha nem olyanokat szednel ossze akiknek minden ujjukra jut valaki akkor nem koptatnanak le
2020. febr. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az rendben, hogy "valamennyire "megkeményítettem" magamat", de a fiúk előtt is mutasd, hogy te nem vagy egykönnyen megkapható, van tartásod.
2020. febr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Ezeket a selejteket találod vonzónak, rájuk gerjedsz, amivel nincs is semmi gond, de utána ne panaszkodj.


Megpróbálhatsz nyitni tisztességesebb férfiak felé, de amíg őket nem fogod elég izgalmasnak, szexinek, vonzónak találni a problémádat saját magad újra és újra fogod termelni.

2020. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!