Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as nőknek versengeniük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as nőknek versengeniük kell a komoly kapcsolatot akaró 30-as férfiakért?

Figyelt kérdés

Abban a korosztályban már egyrészt nem olyan kapósak a nők, a 30-as férfiak zöme a 20-as női korosztályban keresgél, azoknak csapja a szelet. A másik dolog, meg az hogy komoly kapcsolatot abban a korban is nagyon kevés férfi akar még. A legtöbben menekülnek az olyan nőktől akik már puját akarnak. Pedig abban a korban legkésőbb már szülniük kell a nőknek, mert akkor van a kapuzárás. Egy férfinak jóval később.

Ezért kialakul egyfajta harc a "normális" pasikért abban a korosztályban? Végül is kereslet/kínálat, mivel a legtöbb 30-as nőnek (ezért vagy azért) nem kell a 30-as nő és/vagy a komoly kapcsolat, ezért csökken a kínálat férfiakból. De a kereslet ugyanúgy megmarad a női oldalról. Akkor így kialakul egyfajta verseny?


2019. szept. 29. 18:59
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
*mivel a legtöbb 30-as FÉRFINEK (ezért vagy azért) nem kell a 30-as nő
2019. szept. 29. 19:03
 2/41 anonim ***** válasza:
82%

28 évesen ismertem meg a férjem, én 29 voltam. Soha életemben nem versengtem senkiért.

Én hagyománytisztelő ember vagyok, ha tetszettem valakinek az udvaroljon. Ez meg is történt.

2019. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy férfi írta ki a kérdést... :D

Nem versengenek értem sajnos.

2019. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
10%
Igen, de még mindig ott vannak nekik a komoly kapcsolatot akaró 40-es, 50-es és 60-as férfiak. A 40-es nőknek pedig nem marad semmi.
2019. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Olyan közegben, ahol a nők "puját akarnak", lehet így megy, bár nem tudom hány ilyet ismersz közelről személyesen, hogy ezt el tudd dönteni. Én pont ebbe a korosztályba tartozom és az ismerőseim egyrésze boldog kapcsolatban/házasságban él, épp családot alapítanak, a többiek pedig ismerkednek, vannak kezdődő, már egy ideje tartó kapcsolatok és persze van, aki már régen szingli, de a közelebbi ismerőseim, nem ilyenek, amit írsz, a távolabbiakat meg nem faggatom a magánéletükről és ítélkezem ez alapján. :) Valószínűleg szerencsés vagyok, hogy jól szituált, értelmes, normális emberek vesznek körül, akik nem tárgyként kezelik az ellenkező nemet. Én meg csak egy földihalandó vagyok így nem tudom ezalapján megítélni az összes férfit és nőt a világon.
2019. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
79%

Te melyik bolygón élsz?

Ki a faxom akarna olyan 30-as férfiakért versengeni, akik arra az egyre nem alkalmasak, ami egy 30-as nő egyetlen célja? Mi ebben az állításodban a logika?

Csak szexre ott az egész 20-as korosztály, akiknek már a gondolatra is áll, hogy egy jó 30-as elkapja és betöri.

Csaladalapitásra az elvált 40-esek, akik jól be vannak járatva, értenek a gyerekekhez, és stabil az egzisztenciájuk.

Aki 30-as éveiben szingli, mert nem kelt el, az pont szingli is fog maradni. Semmilyen korosztályt nem mozgat meg egy csóró, kopaszodó, aggszűz pasas. Talán csak a hasonló nőket, ők meg nem arról híresek, hogy versengenek.

2019. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
33 éves voltam, mikor megismertem a férjemet. Akkor már volt egy 4 éves gyerekem, neki szintén. Nem versengtem érte, barátok és a gyerekek révén megismerkedtünk, majd egymásba szerettünk.
2019. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
87%

30-as férfi vagyok, komoly kapcsolatot szeretnék, de nem vettem észre, hogy bármilyen verseny is kialakult volna értem.:)


A nők nem versengenek senkiért sem, főleg nem az átlag, komoly kapcsolatot és családot alapítani akaró férfiakért. 30 felett is ugyanúgy a férfiak versengenek a nőkért. Aki meg nem verseng, az egyedül marad, hiába alkalmas a családalapításra.

2019. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%

Én nem versengek,válogatok.

35N

2019. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
80%

Nem alakul ki, mert ahány nő és férfi annyiféle igény.

De kérdezd meg holnap is, meg azután, meg azután, végül vonulj nyugdíjba.

2019. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!